bizimhendek.com
Advert

GİTTİK, OYNADIK,YENDİK…

Bal liginin ilk yarı son müsabakasında Kütahya-Tavşanlı Linyitspor’a misafir olan ekibimiz Hendekspor, ilk yarısını 2-1 mağlup kapattığı müsabakanın ikinci yarısında attığı gollerle skoru 3-2’ye getirdi ve Bal ligi mücadelesinde ilk yarıyı 3 puanla kapattı.

GİTTİK, OYNADIK,YENDİK…
GİTTİK, OYNADIK,YENDİK… admin
Bu içerik 423 kez okundu.

İLK YARIYI 2-1 MAĞLUP KAPATTIK

Ekibimiz Hendekspor ilk yarının  15. Dakikasında Suat’ın  golü ile 1-0 yenik duruma düştü. 20’ci dakikada Emrah ile skorda  eşitliği  sağlayan takımımız 27. Dakikada Hendekli futbolcu Hakan Soylu’nun rövataşa golüne mani olamayınca evsahibi Linyitspor skoru 2-1’e getirdi. İlerleyen dakikalarda başka gol olmayınca ilk yarı Linyitsporun 2-1 galibiyeti ile sona erdi.

ŞANS BU KEZ BİZİM YÜZÜMÜZE GÜLDÜ

İkinci yarıya daha derli toplu çıkan ekibimiz Hendekspor bir avuç seyirci de olsa tribün desteği ile atak sporunu devam ettirdi ve bu baskının semeresini Mehmet’in ayağından kazandığı golle durumu 2-2 eşitliğe getirdi.  Deplasmanda oynamasına rağmen rakibe yüklenen ekibimiz ceza sahası içerisine ortalanan bir topa müdahale eden Linyitsporlu futbolcunun ters vuruşu lehimize golle sonuçlanınca ekibimiz Hendekspor deplasmande güçlü rakibi Tavşanlı Linyitspora karşı 3-2 galibiyete ulaştı. Müsabakanın ilerleyen dakikalarında başka gol olmayınca ekibimiz Hendekspor  puanını 24’e çıkardı. Teşekkürler Hendekspor…

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HATTI MÜDAFAA YOKTUR SATHI MÜDAFAA VARDIR. O SATIH BÜTÜN VATANDIR…
HATTI MÜDAFAA YOKTUR SATHI MÜDAFAA VARDIR. O SATIH BÜTÜN VATANDIR…
Osmangazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Türkiye 2.si Oldu
Osmangazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Türkiye 2.si Oldu