bizimhendek.com
Advert
Advert

SPORCUMUZ ÖMER FARUK ATEŞ İSTİKLAL MARŞIMIZI BALKANLARA DİNLETTİ

Makedonya’nın başkenti Üsküp’de yapılan Balkan Ülkeleri Karate Şampiyonası’nda Hendek Belediyesi Karate Takımı sporcusu Ömer Faruk Ateş 60 kiloda Balkan şampiyonu oldu.

SPORCUMUZ ÖMER FARUK ATEŞ  İSTİKLAL MARŞIMIZI BALKANLARA DİNLETTİ
SPORCUMUZ ÖMER FARUK ATEŞ  İSTİKLAL MARŞIMIZI BALKANLARA DİNLETTİ admin
Bu içerik 336 kez okundu.

HEDEFİME ULAŞTIM

5 Ülkeden 234 sporcunun katıldığı Balkan Şampiyonasında Ömer Faruk Ateş rakiplerini geçerek Balkan şampiyonu oldu.

Hendek Belediyesi Karate Takımı sporcusu Ömer Faruk Ateş, Makedonya’nın başkenti Üsküp’te yapılan Balkan Ülkeleri Karate Şampiyonası’nda fırtına gibi esti. 60 kiloda mindere çıkan Ömer Faruk Ateş, rakiplerini geride bırakarak Balkan şampiyonu oldu. Çok mutlu olduğunu söyleyen Balkan şampiyonu Ömer Faruk Ateş, “Hedefime ulaştım” dedi.

İLK KUTLAYAN BABAOĞLU OLDU

Balkan şampiyonu olan Ömer Faruk Ateş’i kutlayan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, gurur duyduğunu söyledi. Başkan Babaoğlu, “Makedonya’dan güzel sonuçlar geldi. Hendek ilçemizi en iyi şekilde temsil ederek birinci olan Ömer Faruk Ateş ile Antrenörü Nurkan Kayacık’la gurur duyuyorum” ifadesini kullandı.

SPORCUMLA GURUR DUYUYORUM

Antrenör Nurkan Kayacık ise “ Sporcumuz ile gurur duyuyorum. Hendek Belediyesi Karate takımı olarak Avrupa ve Dünya şampiyonalarında başarılar elde edecek sporcuları yetiştirmeye devam edeceğiz. Bizlerden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Belediye Başkanımız Turgut Babaoğlu’na ve destek veren herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HENDEK’DE TATİL VE KARNE SEVİNCİ
HENDEK’DE TATİL VE KARNE SEVİNCİ
GELECEK PARTİSİ ADINA SAKARYA'NIN ÖNEMİ BİR BAŞKA
GELECEK PARTİSİ ADINA SAKARYA'NIN ÖNEMİ BİR BAŞKA