bizimhendek.com
Advert

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER

İlçemiz Aşağı Hüseyinşeyh mahallesinden Enver Acıbal, Başpınar mahallesinden Zeynep Yonar ve Sarıdede mahallesinden İhsan İlkay vefat etti. Allah rahmet eylesin.

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER
İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER admin
Bu içerik 291 kez okundu.

VEFAT

 

Aşağı Hüseyinşeyh Mahallesinden merhum Fethi Acıbal’ın ağabeyi, Yılmaz, Selma, Ayşe, Nur, Acıbal’ın babaları, Meftune Acıbal’ın eşi, Enver Acıbal vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yukarı Hüseyinşeyh Camiinde ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Yukarı Hüseyinşeyh Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

Nur Acıbal
0532 012 07 72

 

VEFAT

Başpınar Mahallesinden Şaban Yonar’ın eşi, Cengiz Yonar’ın annesi, İsmail Adanır, Uğur, Ceylan ve Merhum Engin Kısa’nın kayınvalidesi, Samet, Onur Adanır ve İsmail Kısa’nın anneanneleri, Birol Tomarcı ve Yaşar, İsmail, Zafer Yonar’ın yengeleri, Tekelden emekli Zeynep Yonar vefat etmiştir. Cenazesi bugün büyük camide öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Ev Adresi : Başpınar Mahallesi 1074. Sokaktaki hanesinden Saat 12’de alınarak büyük camiye getirilecek

0532 745 46 06
İsmail Adanır

 

VEFAT

Aslen Kadifekale Mahallesinden olup Sarıdede Mahallesinde ikamet eden Merhum Nuri İlkay’ın oğlu, Merhum Rahmi, Fikri, İbrahim, Reşat ve Zekeriya İlkay’ın yeğenleri, Zeki, Naci, Şemsettin, Hikmet, Mustafa, Hasan, Esat, İlhan, Orhan, Selami, Erdal, Osman, Erhan İlkay’ın amcasının oğulları, Ali ve Mehmet İlkay’ın kardeşleri, Dündar ve Hasan İlkay’ın amcaları, Ebrar ve Erdem İlkay’ın babaları, İhsan İlkay vefat etmiştir. Cenazesi bugün yeni Camide öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhume Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Ev Adresi : Sarıdede mahallesi 3207 Sokak Sarıdede Cami karşısı.
Ali İlkay
0532 625 30 13

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Devlet Haksız Kazanca ‘DUR’ Desin!
Devlet Haksız Kazanca ‘DUR’ Desin!
 NE MÜDÜRMÜŞ BE?
NE MÜDÜRMÜŞ BE?