bizimhendek.com
Advert
Advert

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER

İlçemiz Yenimahalleden Mustafa Çayır,, İmran Kette, Rasimpaşa mahallesinden Eyyüp Süzer, Hacıkışla mahallesinden Emine Araz ve Turanlar mahallesinden Cavit Balaban vefat etti. Allah rahmet eylesin.

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER
İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER admin
Bu içerik 215 kez okundu.

Aslen Çağlayan Mahallesinden olup yeni mahallede ikamet eden Merhum Rıza Çayır’ın oğlu, merhum  Ahmet, Ali Rıza, Hüseyin ve Mehmet Çayır’ın kardeşleri, Hasan ve Ali Çayır’ın babaları, Ersin, Ahmet, Behçet, Necat Çayır’ın amcaları, Mustafa Çayır vefat etmiştir. Cenazesi bugün küçük kent bloklarındaki hanesinden alınarak büyük Camiye getirilecek öğle namazına müteakip kılınacak cenaze   namazının ardından Çağlayan Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
Ev adresi: yeni mahalle 2004 sokak küçük  kent blokları
Necat Çayır
0533 131 54 40

Aslen Kemaliye Mahallesinden olup Rasimpaşa mahallesinde ikamet eden, Merhum Hacı Yusuf Süzer’in oğlu, Merhum Hacı Ahmet Yaman’ın damadı, Merhum Mehmet, İsmail ve Ali Yaman’ın enişteleri, İlçemiz esnaflarından Sabri, Tevfik ve Seyti Süzer’in ağabeyleri, Salih ve Sinan Süzer’in babaları Eyyüp Süzer Vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12’de Rasimpaşa Mahallesi yeni Terminal arkasındaki hanesinden alınarak Büyük Camiye getirilecek öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından ilçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
Ev Adresi: Adapazarı Terminal arkası 6521. Sokak
Salih Süzer
0535 843 89 13
VEFAT
Hacıkışla Mahallesinden Merhum Sefer Araz’ın kızı, Muzaffer Araz’ın ablası, Oktay ve Muammer Araz’ın halası, Turan Cömert’in baldızı, Yaşar, Cengiz, Özcan ve Gölcük Cumhuriyet savcısı Erhan Araz’ın annesi, Yusuf Araz’ın eşi Emine Araz vefat etmiştir. Cenazesi bugün Hacıkışla Mahallesinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Hacıkışla Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
Yaşar Araz
0532 245 03 25

VEFAT
Turanlar Mahallesinden Hasan Balaban’ın oğlu, Nuri ve Merhum Nurettin Balaban’ın kardeşi, Orhan Balaban’ın ağabeyi, Erdal Korkut ve Güngör Toktaş’ın Kayınpederi, Muzaffer, Serkan, Koray ve Oktay Balaban’ın amcaları, Esen ve Ferdi Balaban’ın babaları, Cavit Balaban vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Camide öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
Koray Balaban
0537 778 28 50

Aslen Karadere Mahallesinden olup Yeni Mahallede İkamet eden Recep Kette’nin annesi, Cevdet (Kozba) ablası, İmran Kette vefat etmiştir. Cenazesi bugün büyük camide ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Karadere Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Ev Adresi : Yeni Mahalle Cumhuriyet İlk Öğretim okulunun yan tarafı

Recep Kette

0538 697 64 82

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Veteran Hentbolcular  Gaffar Okkan’ı unutmadı
Veteran Hentbolcular Gaffar Okkan’ı unutmadı
GAFFAR OKKAN İÇİN YÜRÜDÜLER
GAFFAR OKKAN İÇİN YÜRÜDÜLER