bizimhendek.com
Advert
Advert

BABAOĞLU’NDAN MÜJDE!

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, 2019 yılının son ayı Aralık meclis toplantısına başkanlık etti. Babaoğlu toplantıyı müjdeler ile kapadı. “Kentsel dönüşüm ve Toplu konut hamlesi yakında başlıyor”

BABAOĞLU’NDAN MÜJDE!
BABAOĞLU’NDAN MÜJDE! admin
Bu içerik 395 kez okundu.

    Meclis açılış konuşmasının ardından Aralık ayı içerisindeki özel günleri tek tek kutlayan Babaoğlu meclisin tek engelli MHP’li üyesi Yaşar  Aygüneş’e  3 Aralık Engelliler günü münasebeti ile çiçek takdim ederek engelliler gününü kutladı.

 Yılın son meclis toplantısında gündemde yer alan 10 madde üyelerin oy birliği ile geçerken gündemin üçüncü maddesine  AK partili üye  Aziz Koç  partisine mensup tüm meclis üyelerinin evet oyu kullanmasına rağmen  RET vermesi oldukça dikkat çekerken madde  oy çokluğu ile geçti.

İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLARIMIZI KİRA ÖDER GİBİ EV SAHİBİ YAPACAĞIZ

Babaoğlu;

-2020 yılında  Toplu Konut Hamlesi ve Kentsel Dönüşüme başlanacak.  Bu konuda çalışmaların yapıldığını ifade eden Babaoğlu, “ şartları belirlediğimizde şartlara uygun olan  ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza  kira öder misali şartlarda vereceğiz” dedi.

-Uludere mevkii HGM  Tesislerinin hemen üzerinde bulunan , geçmiş dönem içerisinde Ali İnci tarafından  restoran düşüncesi ile yapılan köprü restoran yıkılacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Veteran Hentbolcular  Gaffar Okkan’ı unutmadı
Veteran Hentbolcular Gaffar Okkan’ı unutmadı
GAFFAR OKKAN İÇİN YÜRÜDÜLER
GAFFAR OKKAN İÇİN YÜRÜDÜLER