bizimhendek.com
Advert
Advert

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER

İlçemiz Aşağıhüseyinşeyh mahallesinden Semiha Demirel, Aksu mahallesinden Süleyman Aydın, Mahmutbey mahallesinden Nemika Bağ ve İkramiye mahallesinden Memnuna Batmanlar vefat etti. Allah rahmet eylesin.

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER
İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER admin
Bu içerik 109 kez okundu.

Aşağı Hüseyinşeyh Mahallesinden Merhum Ahmet Alşan’ın kızı, Merhum Hasan Demirel’in gelini, Yaşar, İbrahim ve İsmail Alşan’ın ablaları, Suat ve Fuat Demirel’in yengeleri, Sena ve Cansu Demirel’in anneleri, Murat Demirel’in eşi, Semiha Demirel vefat etmiştir. Cenazesi bugün Aşağı Hüseyinşeyh Camiinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Aşağı Hüseyinşeyh Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12:00’da Yeni Cami önünden araç kaldırılacaktır.

 Ev Adresi : Dereboğazı Mahallesindeki 1009 sokaktaki hanesinden saat 11 de alınacak.

İsmail Sütlü

0532 674 60 32

 

Aslen Aksu Mahallesinden olup İstanbul Paşabahçe Soğuksuda ikamet eden, Merhum Hacı Ahmet Aydın’ın oğlu, Muhammet ve Ahmet Aydın babaları, Osman Aydın’ın kardeşi, Şerif Ali Aydın Prof. Dr. Muhammet Aydın, Doç. Dr. Süleyman Aydın ve Trabzon İl Müftüsü Osman Aydın’ın amcasının oğlu Süleyman Aydın vefat etmiştir. Cenazesi bugün İstanbul Paşabahçe Soğuksuda öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Paşabahçe Soğuksu Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

Şerif Ali Aydın
0538 064 42 25

 

Mahmutbey Mahallesinden Merhum Burhan ve Hüsamettin Bağ’ın kardeşleri, Merhume Leyla, Özcan, Ayla, Ömer Bağ ve Mine Yavuz’un halaları, Murat Bardakçı’nın annesi Nemika Bağ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Camide öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Barış Bağ

0532 408 91 32

 

İkramiye Mahallesinden merhum İdris Batmanlar’ın eşi, İsmail, İbrahim ve Yusuf Batmanlar’ın anneleri, Memnune Batmanlar vefat etmiştir. Cenazesi bugün İkramiye camiinde kılınacak ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından  İkramiye mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma allah’tan rahmet acılı ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Not : Cenazeye gitmek isteyenler için saat 14:30 merkez büyük camii önünden araç kaldırılacaktır.

Fevzi Örs 0537 742 92 94 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Veteran Hentbolcular  Gaffar Okkan’ı unutmadı
Veteran Hentbolcular Gaffar Okkan’ı unutmadı
GAFFAR OKKAN İÇİN YÜRÜDÜLER
GAFFAR OKKAN İÇİN YÜRÜDÜLER