bizimhendek.com
Advert
Advert

HABERİMİZ MİLLİYET VE HÜRRİYET'TE

16/11/2019 tarihinde internet haber sitemizde, 22 Kasım 2019 tarihinde de gazetemiz Hendek Şafak’ta yayınladığımız dolandırıcılık haberi ulusal gazetelerden Milliyet ve Hürriyet’e haber oldu.

HABERİMİZ  MİLLİYET VE HÜRRİYET'TE
HABERİMİZ  MİLLİYET VE HÜRRİYET'TE admin
Bu içerik 377 kez okundu.

MİLLİYET

İlandan römork satın aldı, dolandırıldı!

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde, maden işçisi Tamer Arslan(42), sosyal paylaşım sitesindeki ilandan görüp, alıcı olduğu ve sahibine 3 bin 200 lira gönderdiği römorku başka bir sitede de satılık görünce savcılığa giderek şikayetçi oldu. Dolandırıldığını söyleyen Tamer Arslan, “Ben hep duyardım gülerdim, böyle enayilik olmaz diye. Benim boşluğumu çok iyi değerlendirip, paramı aldı. Başkaları bu duruma düşmesin” dedi.

 

 

HÜRRİYET

O ilanı görünce şaşkına döndü! ‘Böyle enayilik olmaz derdim…’

ZONGULDAK’ın Çaycuma ilçesinde, maden işçisi Tamer Arslan(42), sosyal paylaşım sitesindeki ilandan görüp, alıcı olduğu ve sahibine 3 bin 200 lira gönderdiği römorku başka bir sitede de satılık görünce savcılığa giderek şikayetçi oldu. Dolandırıldığını söyleyen Tamer Arslan, “Ben hep duyardım gülerdim, böyle enayilik olmaz diye. Benim boşluğumu çok iyi değerlendirip, paramı aldı. Başkaları bu duruma düşmesin” dedi.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Babaoğlu sözünü tuttu!
Babaoğlu sözünü tuttu!
Otomobil dere yatağına uçtu
Otomobil dere yatağına uçtu