bizimhendek.com
Advert
Advert

KORKU VE UTANÇ SONA ERİYOR

Yıllardır sürümceme de kalan ve bir türlü sıcak asfaltı yapılamayan 14 Nolu kamyoncular kooperatifi ve özel eğitim uygulama okulu önündeki ana arter, Hendek Belediyesi fen işleri personeli tarafından yapılan alt yapı çalışmalarıyla sıcak asfalta hazırlanıyor.

KORKU VE UTANÇ SONA ERİYOR
KORKU VE UTANÇ SONA ERİYOR admin
Bu içerik 1050 kez okundu.

Hendek ilçesi konut alanı ile sanayi alanının birleş,im noktasında bulunan ana yol ağır tonajlı vasıtaların kullanımı sonrasında köstebek yuvasına dönmüştü.

Kooperatif üyeleri; “  Sanayi bölgesinin nakliye ihtiyacını gören 14 nolu kooperatifin yanı sıra ülkemizin her bir bölgesinden yük almak için gelen misafir araç şoförleri bile araçlarını ( makas kırarım) düşüncesi ile kooperatif bölgemize sokmuyor araçlarını daha uzakta bırakarak kooperatife yayan geliyorlardı. Konu birkaç kez gündeme getirmemize rağmen bir türlü çözülememişti. 31 Mart mahalli seçimlerinde seçim çalışmaları dolayısı ile koopğeratifimizi ziyaret edip sorunlarımızı dinleyen, göreve geldiğinde ise çözülmesi noktasında çalışma yapacağını ifade eden Turgut Babaoğlu sözünü tuttu ve çalışmalara başladı. Bizde rahat ettik misafir araç şoförleride. Kooperatif üyeleri olarak teşekkür ediyoruz” dediler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
M.M     2019-11-21 BU YOLUN BAŞINA BAKMAK LAZIM YILLARDIR MADUR OLAN MAHALLE SAKİNLERİ VAR ADI CADDE OLAN BU YOL BİR FABRİKA TARAFINDAN KAPALIDIR BU KONUYUDA DİLE GETİRSENİZ SEVİNİRİM SAYIN AHMET BEY. NOT YENİ MAHALLE YAVUZ SULTAN SELİM CADDESİ.
Sebahattin     2019-11-20 Bravo hendek belediye başkanına çalışanlarına hendek hak ettiği hizmeti almaya basladi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DR.FATOŞ BARAN SAKARYA’DA
DR.FATOŞ BARAN SAKARYA’DA
Ateş ve Kayacık Kampta
Ateş ve Kayacık Kampta