bizimhendek.com
Advert
Advert

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER

İlçemiz Başpınar mahallesinden Ramazan Karagöz ve Güldibi mahallesinden Ahmet Hayırlı ve Dikmen mahallesinden Emine Alet vefat etti. Allah rahmet eylesin.

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER
İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER admin
Bu içerik 827 kez okundu.

Aslen Başpınar mahallesi´nden olup İstanbul´da ikamet  eden Mehmet ve Turgut KARAGÖZ´ün abileri, Kemal,Mustafa ve Tuncay ALİOĞLU´nun halasınınoğlu Ömer, Harun ve Süleyman KARAGÖZ´ün babaları Ramazan KARAGÖZ vefat etmiştir.Cenazesi büyük camide kılınacak ikindi  namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Mustafa ALİOĞLU 05339209054

 

Aslen Güldibi mahallesi´nden olup Kemaliye mahallesi´nde ikamet eden merhum Murat HAYIRLI´nın oğlu merhum Mehmet HAYIRLI´nın kardeşi Levent HAYIRLI´nın abisi Harun, Davut, Refik ve Şefik HAYIR´ın amcasınınoğlu Yunus KANDAZ ve Erol BULCA´nın kayınpederi Ahmet HAYIRLI vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 11´de Kemaliye mahallesi´ndeki hanesinden alınarak Güldibi mahallesi´nde kılınacak öğle namazına müteakip Güldibi Aile Kabristanlığına defnedilecektir.Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12´de yeni cami önünden araç kaldırılacaktır.

Levent HAYIRLI 05331417559

Dikmen mahallesi’nden Ahmet Ali ve Erdoğan ALET’in anneleri, Ömer ARK ve Zeynel AÇIKDENİZ’in kayınvalideleri, Emine ALET vefat et0miştir.cenazesi bugün dikmen mahallesi’nde kılınacak ikindi namazına müteakip Dikmen mahallesi  Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Ahmet Ali ALET 05394058403

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Veteran Hentbolcular  Gaffar Okkan’ı unutmadı
Veteran Hentbolcular Gaffar Okkan’ı unutmadı
GAFFAR OKKAN İÇİN YÜRÜDÜLER
GAFFAR OKKAN İÇİN YÜRÜDÜLER