bizimhendek.com
Advert
Advert

AK KADINLAR YARIN SEÇİM OLACAKMIŞ GİBİ ÇALIŞIYOR

Durmak yok yola devam sloganını kendilerine yol haritası olarak belirleyen AK Parti teşkilatı genci, yaşlısı, bayanı yarın seçim olacakmışcasına çalışmalarını aksatmadan devam ediyorlar.Hendek Ak Parti Kadın Kolları ihtiyaçlı ailelere yardım için kahvaltı programı düzenledi.

AK  KADINLAR YARIN SEÇİM OLACAKMIŞ GİBİ ÇALIŞIYOR
AK  KADINLAR YARIN SEÇİM OLACAKMIŞ GİBİ ÇALIŞIYOR admin
Bu içerik 337 kez okundu.

Salı günü Osmanlı Çadırında gerçekleşen programa Ak Parti camiası yoğun katılım gösterdi.

Katılımcılar arasında; AK Parti ilçe Başkanı Hasan Serdar BAYKAL, Önceki Dönem ilçe Başkanı Ali Kemal SOFU, geçmiş dönem kadın kolları Başkanı Emine Tosun, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ve bir önceki dönem Belediye Başkanı İrfan Püsküllü'nün eşi Dilek Püsküllü, Esra Babaoğlu ile Büyük Birlik Partisi Kadın Kolları Başkanı, STK Başkanları, Ak Partide görev yapmış yöneticiler, Ak Parti Belediye Meclis üyeleri ve çok sayıda hanımefendi katılarak, programa destek verdiler.

Kadın Kolları Başkanı Bedia Yılkın " Bizler gönül  erleriyiz. Bugün Birlik, beraberlik içerisinde dayanışma ve yardımlaşmanın önemine dair mesaj verdiğimizi düşünüyorum...

Yönetim kurulu üyelerimiz ile ihtiyaçlı ailelere yardım ulaştırabilmek, bir nebzede olsa katkı sağlayabilmek adına dönem dönem kendi imkanlarımız ile kahvaltı programı düzenleyerek, elde ettiğimiz geliri yardıma muhtaç ailelere ulaştırıyoruz. Bu organizasyonda ki en büyük emek hiç kuşkusuz yönetim kurulu üyelerim olan kıymetli dava arkadaşlarım ile bizleri dışarıdan destekleyerek katkı sağlayan  gönüldaşlarımızın...

Davetimize icabet edip teşrifleri ile bizleri onurlandıran destekte bulunan herkeze şahsım ve yönetimim adına çok teşekkür ediyorum. Allah herkesin niyetini ve hayrını kabul etsin. " dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TÜM MUHTARLAR DERNEĞİ BAŞKANLIĞINDAN KAMUOYUNUN DİKKATİNE!
TÜM MUHTARLAR DERNEĞİ BAŞKANLIĞINDAN KAMUOYUNUN DİKKATİNE!
Hendek Belediyesinden 30 Kasım uyarısı
Hendek Belediyesinden 30 Kasım uyarısı