bizimhendek.com
Advert
Advert

İŞTE BAŞKAN İŞTE ŞEFFAF YÖNETİM

GÜNDEM 11 MADDEDEN OLUŞTU Hendek Belediyesi BBP meclis gurup sözcüsü Hüdaverdi Bahadır’ın Sakaryaspor başkanı olması ve yapğılacak olan kulüp kongresinde başkanlık edeceği mazereti ile katılamadığı olağan Kasım ayı meclis toplantısı bir eksik olarak Turgut Babaoğlu başkanlığında 11 gündem maddesi ile toplandı.

İŞTE BAŞKAN İŞTE ŞEFFAF YÖNETİM
İŞTE BAŞKAN İŞTE ŞEFFAF YÖNETİM admin
Bu içerik 757 kez okundu.

OY BİRLİĞİ İLE

11 gündem maddesinden  üçüncü maddede  yer alan 20 dönümlük arazinin satışı meclis tarafında red edilirken , başkan Babaoğlu’nun ( Köy kalkınma derneğine kiralayalım) önerisi mecliste kabul gördü.  Gündemin 1-2 oy birliği,  -4-5-6-4-8 ve 9’uncu maddeleri  hukuk komisyonuna oy birliği ile kabul edilirken  gündemin son maddesi bazı yazışmaların tamamlanması amacı ile tekrardan komisyona gönderilmesi ile meclis toplantısı sona erdi.  

OTOPARK BÖLGESİNDEKİ YAPININ MALİYETİ 141 BİN LİRA

Meclisin açılış konuşmasında söz alan AKP grup sözcüsü Hamit İsmailoğlu ilçemiz otopark alanında inşaatı süren prefabrik yapı ve Zeki Cömert parkındaki çalışmalarla ilgili meclisin bilgilendirilmesini istedi. Meclis başkanı Babaoğlu, Hendek Belediyesinin şeffaf ,ulaşılabilir ve yapılan tüm yatırımların hukuki prosüdürler çerçevesinde yapıldığını vurgulayarak; “ hiç kimsenin şüphesi olmasın Hendek Belediyesi şeffaf bir yönetim uygulamktadır” dedi.  Otopark alanında inşası devam eden yapının  Proje Tanıtım Binası olduğunu,  toplam maliyetinin 141 bin Tl’ye mal olduğunu yapımınında Hendek Belediyesi bünyesindeki şirket olan HİMPAŞ tarafından yapıldığını açıkladı.

ÇOCUK PARKLARINA ENGELLİLER İÇİN OYUN GURUPLARI KURULACAK

MHP gurubu ise ilçemizdeki mevcut ya da bundan sonra yapılacak olan çocuk oyun parklarına engellilere yönelik oyun gurupları konulması teklifini sundu. Başkan babaoğlu teklifin çok güzel olduğunu konuyla ilgili araştırma yapılması talimatını vererek MHP grubuna önerisi için teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Veteran Hentbolcular  Gaffar Okkan’ı unutmadı
Veteran Hentbolcular Gaffar Okkan’ı unutmadı
GAFFAR OKKAN İÇİN YÜRÜDÜLER
GAFFAR OKKAN İÇİN YÜRÜDÜLER