bizimhendek.com
Advert
Advert

Hendek’li Karateciler Madalya Avında

Hendek’li Karateciler Madalya Avında

Hendek’li Karateciler Madalya Avında
Hendek’li Karateciler Madalya Avında admin
Bu içerik 607 kez okundu.

1-3 KASIM

Hendek Belediyesi Karate Takımı Antrenörü Nurkan Kayacık, Kafile Başkanı Faruk Özel, İdareciler Ramazan Kaya ve İsmet Hane 7 sporcu ile birlikte Makedonya’da 1-3 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek olan 11.ci Shotokan Karate Avrupa Şampiyonasına katılmak üzere yola çıktı.

HEDEFİMİZ MADALYALARI TOPLAMAK

Makedonya Üsküp Skopje Spor Centır’da 1-3 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek olan 11.ci Shotokan Karate Avrupa Şampiyonasına Emirhan Hane, Anıl Kadir Benli, İlker Eren Özel, Mehmet Efe Kayacık, Sait Kaan Kuru, İnci Varoğlu, Elanur Kaya ile katılacak olan Hendek Belediyesi Karate takımında hedef madalyalar ile dönmek.

BAŞKANIMIZA VERDİĞİ DESTEKTEN ÖTÜRÜ TEŞEKKÜR EDERİZ

Antrenör Nurkan Kayacık “Sporcularımıza inancımız tam. Shotokan Karate Avrupa şampiyonasından derecelerle döneceğimize inanıyorum. Karate kulübümüzde alt yapıdan şampiyonlar gelmeye devam edecek. Bizlerden hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Turgut Babaoğlu’na ve herkese ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’da madalyalarla döneceklerine inandığını dile getirerek genç karatecilere şampiyonada başarılar diledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Veteran Hentbolcular  Gaffar Okkan’ı unutmadı
Veteran Hentbolcular Gaffar Okkan’ı unutmadı
GAFFAR OKKAN İÇİN YÜRÜDÜLER
GAFFAR OKKAN İÇİN YÜRÜDÜLER