bizimhendek.com
Advert
Advert

SPOR KULÜBÜNDEN 29 EKİM BAYRAM KUTLAMA ETKİNLİĞİ EVLİLİK TEKLİFİYLE SON BULDU

( Rain Dogs ) adlı Sakarya Motor Spor Kulübü üyeleri 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle ilçemize geldiler. İlçe merkezinde ana arterlerde turlayan kulüp üyeleri hep birlikte Bayraktapa Sosyal Tesislerine çıktılar ve Hendek ilçesini kuş bakışı izlediler.

SPOR KULÜBÜNDEN 29 EKİM BAYRAM KUTLAMA ETKİNLİĞİ EVLİLİK TEKLİFİYLE SON BULDU
SPOR KULÜBÜNDEN 29 EKİM BAYRAM KUTLAMA ETKİNLİĞİ EVLİLİK TEKLİFİYLE SON BULDU admin
Bu içerik 688 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

SAYGI DURUŞU VE İSTİKLAL MARŞI

Motorcu üyeler buradan tekrar ilçe merkezine geldiler. Motor sevdalılarını Cumhuriyet Alanında Atatürk anıti önünde karşılayan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu bir kez daha 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutladı. İlçe halkı ve motor sevdalısı 100’ün üzerinde  motorlu üye hep bir ağızdan İstiklal Marşını okudular.

EVLİLİK TEKLİF ETTİ

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu motorrcu gençlerden Alper Özsoy adlı genci yanına çağırdı ve onun istediği ortamın hazırlandığını isteğini iletmesini istediğinde motrcu genç Alper Özsoy, topluluk içerisindeki  Sevda Hülyatan adlı genç kızın ismimi anons ederek yanına gelmesi iteğinde bulundu. 

DELİKANKLIDAN KIZIMIZA TEK TAŞ YÜZÜK

Belediye Başkanı Babaoğlu’nun mikrofon tutarak yardımcı olduğu genç Alper Özsoy kız arkadaşına Atatürk anıtı önünde binlerce Hendeklinin şahitliğinde diz çökerek genç kıza evlenme teklifinde bulundu. Duygu selinin hakim olduğu evlenme teklifine evet söylemi ile karşılık veren kızımıza tek taş yüzük taktı. Gençlerin bu davranışlarına tüm ilçe halkı alkışlarla destek verdiler ve şahitlik ettiler.  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Veteran Hentbolcular  Gaffar Okkan’ı unutmadı
Veteran Hentbolcular Gaffar Okkan’ı unutmadı
GAFFAR OKKAN İÇİN YÜRÜDÜLER
GAFFAR OKKAN İÇİN YÜRÜDÜLER