bizimhendek.com
Advert
Advert

DESTİCİ, YÜCE VE BABAOĞLU FUARI GEZDİ

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Sakarya 2. Tarım Hayvancılık Makinaları, Teknolojileri ve Yem Fuarını gezdi. Fuar gezisine Hendek AK Parti ilçe başkanı Hasan Serdar Baykal'da eşlik etti.

DESTİCİ, YÜCE VE BABAOĞLU FUARI GEZDİ
DESTİCİ, YÜCE VE BABAOĞLU FUARI GEZDİ admin
Bu içerik 404 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

MİSAFİR OLDULAR

Belediye Başkanları toplantısı nedeniyle Hendek’e gelen Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Hendek Çok Amaçlı Fuar Alanında düzenlenen Sakarya 2. Tarım Hayvancılık Makinaları, Teknolojileri ve Yem Fuarını ziyaret etti. Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Destici ile birlikte BBP Divan Kurulu üyelerine fuarla ilgili olarak bilgiler verdi. Gezinin ardından BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya Ticaret Borsası (STB) Başkanı Adem Sarı ve diğer protokol Hendek Belediyesi standına misafir oldu. 

70 BİNİ GEÇTİ

Destici, Yüce, Babaoğlu ve Sarı uzun süre sohbet ederken, fuarla ilgili son gelişmeler değerlendirildi. Borsa Başkanı Adem Sarı fuarda yer alan firmalar hakkında heyete bilgiler verdi. Ardından konuşan Başkan Babaoğlu ise, “Fuarın son gününde ziyaretçi sayısının 70 binleri bulduğunu öğrendik. Burada herkesin yüzü gülüyor. Büyük bir memnuniyet var” ifadelerini kullandı.  Babaoğlu fuarın gelişerek daha iyisinin yapılması gayretle çalışacaklarını ve bununla ilgili planlamalarının olduğunu söyledi. Bilgilendirmenin ardından Destici, Yüce, Babaoğlu ve Sarı fuarda yer alan firmaların temsilcileriyle sohbet ederek fuardan ayrıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HENDEK’DE TATİL VE KARNE SEVİNCİ
HENDEK’DE TATİL VE KARNE SEVİNCİ
GELECEK PARTİSİ ADINA SAKARYA'NIN ÖNEMİ BİR BAŞKA
GELECEK PARTİSİ ADINA SAKARYA'NIN ÖNEMİ BİR BAŞKA