bizimhendek.com
Advert
Advert

KATILAN FİRMA SAYISI VE KATILIMCI SAYISI NEDEN MANÜPLE EDİLİYOR?

FUAR KONUSUNDA KENDİ KENDİMİZİ ALDATMAYALIM… Hendek, ikinci tarım hayvancılık ve makine fuarına ev sahipliği yapıyor. Bundan dolayı da onur ve gurur duyuyor. Buraya kadar her şey rutin, normal…Ancak unutulmasın ki bu fuarı Sakarya’mızın ilçesi Hendek’imizde düzenleniyor olması bizi çok sevdiklerinden, bizim kara kaşımıza kara gözümüze aşık olmalarından değil alternatif bir yer bulamadıklarından…

KATILAN FİRMA SAYISI VE KATILIMCI SAYISI  NEDEN MANÜPLE  EDİLİYOR?
KATILAN FİRMA SAYISI VE KATILIMCI SAYISI  NEDEN MANÜPLE  EDİLİYOR? admin
Bu içerik 868 kez okundu.

Sayıları abartmanın ( Manüple)   bize ne faydası var?

Fuarı organize eden GL Platform  Fuarcılık firması tarafından basına servis  edilen haberlerde katılan firma sayısının 180 olduğu, ziyaretçi sayısının geçen yıl 60 bin olduğu, bu yıl  ise 4 günlük süreç içerisinde 80.000 katılım beklendiği şeklinde haberler servisi edildi. 

Fuara katılan firma sayısı 102 civarında

Doğma büyüme Hendekli  ve Ticaret Merkezini iyi bilen biri olarak yapılan bu açıklamanın gerçekliliğini test etmek üzere fuar alanını adım adım gezdim. Gördüğüm şu ki 85 civarında firma katılım sağlarken buna ilaveten bazı pazarcı tabir ettiğimiz Zeytin, Peynir, Baklava, Pişmaniye, Lokum, Sucuk vs. gibi satıcılarla birlikte bu yıl fuarda yer alanların toplam sayısı 102 civarında. Bu standlardan bazıları 4 metrekare bazıları ise 80 mertekare  ve üzerinde   standlarda ürünlerini sergiliyorlar.

Katılımcı firma sayısı neden az?

 Fuar firmasının kendi hazırladığı el kitapçığında katılımcı firma sayısının 154 olduğu yazılmakta. Servis edilen haberlerde ise katılımcı firma sayısı 180 olarak belirtilmekte… Gerçekte ise  katılımın ise bu sayının yarısına denk gelmesi masaya yatırılmalı, fuar için para ödeyipte fuara katılmayan firmaların neden ve niçin katılmadıkları sorgulanmaya muhtaçtır. Fuarı ziyaret edenlerin sayısının tespit edilmesinde en kolay yol ise fuarda stand açan firmaların dağıttıkları kitapçık ve broşür sayıları üç aşağı beş yukarı bize katılımcı sayısının ne olduğu yönünde yakın bir sonuç verebilecektir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Veteran Hentbolcular  Gaffar Okkan’ı unutmadı
Veteran Hentbolcular Gaffar Okkan’ı unutmadı
GAFFAR OKKAN İÇİN YÜRÜDÜLER
GAFFAR OKKAN İÇİN YÜRÜDÜLER