bizimhendek.com
Advert
Advert

GEREKİRSE BİZDE GİDERİZ

Yeni Dünya Vakfı’ndan Barış Pınarı’na Tam Destek! “Gerekirse Biz de Gideriz”

GEREKİRSE BİZDE GİDERİZ
GEREKİRSE BİZDE GİDERİZ admin
Bu içerik 394 kez okundu.

Yeni Dünya Vakfı Sakarya Şubesi, haftalık olağan yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Ali İnci başkanlığında Sakarya Park’ta bir araya gelen yönetim kurulu üyelerinin bir numaralı gündeminde Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Barış Pınarı Harekatı vardı. Türkiye’nin milli meselesi olan konuyla ilgili tüm yönetim kurulu üyelerinin beyanıyla harekata destek kararı alındı.

Cumhurbaşkanımızın Yanındayız

Barış Pınarı Harekatı ile ilgili konuşan Yeni Dünya Vakfı Sakarya Şube Başkanı Ali İnci, “Türkiye sınırlarını teröristlerden temizlemek ve güvenli bölge oluşturmak zorundadır. Amerika istese de istemese de bunu yapacağız. Biz de bu konuda üzerimize düşeni yapmak durumundayız. Yeni Dünya Vakfı Sakarya Şubesi olarak ülkemizin, ordumuzun, Cumhurbaşkanımızın yanındayız. Gerekirse biz de harekata gideriz” ifadelerini kullandı.

Öğrencilere Burs Geliyor

Barış Pınarı Harekatı ile ilgili yapılan konuşmalardan sonra yeni kurulan vakfın faaliyetleri masaya yatırıldı. Vakıf binası ile ilgili girişimlerin başladığını ifade eden Başkan Ali İnci, yakın zamanda Yeni Dünya Vakfı Sakarya Şubesi’nin hizmet binası olabileceğini ifade etti. Öğrencilere verilmesi planlanan bursla ilgili de önümüzdeki ay başında toplam rakamın açıklanacağı belirtildi.

Yönetim kurulu toplantısı çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu. Toplu fotoğraf çekiminde harekattaki Mehmetçiklere destek olmak için Yeni Dünya Vakfı Sakarya Şube Başkanı Ali İnci ve tüm yönetim kurulu üyeleri asker selamı verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Veteran Hentbolcular  Gaffar Okkan’ı unutmadı
Veteran Hentbolcular Gaffar Okkan’ı unutmadı
GAFFAR OKKAN İÇİN YÜRÜDÜLER
GAFFAR OKKAN İÇİN YÜRÜDÜLER