bizimhendek.com
Advert
Advert

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER

İlçemiz Dereboğazı mahallesinden Emine Çakar ve Yenimahalleden Mustafa Yüksek ve Harmantepe mahallesinden demirci Abdullah'ın eşi vefat etti. Allah rahmet eylesin

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER
İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER admin
Bu içerik 260 kez okundu.

Dereboğazı mahallesi’nden merhum Taksici Şeref ÇAKAR’ın eşi, Şaban ve Mehmet ŞENTÜRK’ün ablaları, Taci, Nurşen ve Cengiz ÇAKAR’ın anneleri, Melih ERZENGİN’in kayınvalidesi, Ömer,Alper ve Seda ÇAKAR’ın babaanneleri, Gözde ve Seçkin ERZENGİN’in anneanneleri Emine ÇAKAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün yeni Cami’de kılınacak öğlen namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Çengiz ÇAKAR
0533 311 11 90

 

 

Aslen Yukarı Hüseyinşeyh mahallesi’nden olup Yeni mahallede ikamet eden, Muammer YÜKSEK’in oğlu, merhum Muzaffer, Kenan, Süleyman ve Cemal YÜKSEK’in amcaları, Hüdaver ve Mehmet YÜKSEK’in kardeşleri, Mücahit, Muharrem ve merhum Ahmet HAYIRLI’nın yeğenleri, Muharrem YÜKSEK vefat etmiştir. Cenazesi bugün yeni Cami’de kılınacak ikindi namazına müteakip Yukarı Hüseyinşeyh mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

 

 Mehmet YÜKSEK
0532 342 97 39

 

 

Harmantepe  Mahallesi’nden  merhum demirci Abdullah’ın eşi, merhum Rizeli İsmail’in kızı, Maksut, Şaban, Osman, ve Resül TOPRAK’ın anneleri vefat etmiştir. Cenazesi bugün harmantepe camisinde kılınacak öğlen namazına müteakip harmantepe Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12.00 de merkez büyük camii önünden araç kaldırılacaktır.

Musa YAN  05327106484

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Veteran Hentbolcular  Gaffar Okkan’ı unutmadı
Veteran Hentbolcular Gaffar Okkan’ı unutmadı
GAFFAR OKKAN İÇİN YÜRÜDÜLER
GAFFAR OKKAN İÇİN YÜRÜDÜLER