bizimhendek.com
Advert
Advert

BABAOĞLU SÖZÜNÜ TUTTU

Sakaryaspor’a forma desteği veren Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, 9 Ekim Çarşamba günü saat 15.00’da ilk etap olarak 70 taraftara formaları hediye edecek.

BABAOĞLU SÖZÜNÜ TUTTU
BABAOĞLU SÖZÜNÜ TUTTU admin
Bu içerik 359 kez okundu.

Her şey Sakaryaspor için

Sakaryaspor’un başlattığı, ‘Bize emanet bu kutsal formalar’ kampanyasına 254 forma alarak tam destek veren Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, daha sonra bu formaların taraftarlara hediye edileceğini duyurmuştu.Sosyal medya üzerinden çekilişe katılan ve internet üzerinden yapılan çekiliş sonrası 200 forma sahibini buldu. Sosyal medyadan yayınlanan çekiliş sonrasında, formaların ilk etap dağıtımı başlıyor.

Taraftar davet edilecek

9 Ekim Çarşamba günü saat 15.00’da Hendek Belediye meclis salonunda sosyal medya üzerinden davet edilen 70 kişiye formaları teslim edilecek. Hendek Belediyesi, dağıtımda sorun oluşmaması adına etap etap dağıtım yapılacağını açıklayarak, “Davet edilen 70 kişiye formalarını teslim edeceğiz. Hak sahibi diğer 130 kişiye önümüzdeki günlerde davet göndererek formalarını teslim alacakları tarihi bildireceğiz” denildi.

 

Bu arada ilk satın alınan 54 forma ise Başkan Babaoğlu tarafından engelli vatandaşlarımıza teslim edilecek.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Oğuzhan     2019-10-08 Turgut Babaoğluna oy vermiş biri olarak çok merak ediyorum; Bu alınan formalar belediyenin mi yoksa kendi hesabından mı alındı ? Kendi cebinden ise eyvallah ama gözünüzü seveyim reklam işlerini bırakın zaten başka da yapılan hiç bir şey yok. İnsanların gözü boyanıyor iki üç resim paylaşınca çünkü dimi ?.. Bu kadar borç harçtan bahseden yöneticilersiniz. Zaten 54 forma alınmıştı sonrasında insanlar tepki gösterdi diye 254 yapıldı.. Destek oluyorsunuz çünkü reklam oluyor gidin fakir sevindirin..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZGENUR AVCIL’A BÜYÜK İKRAMİYE !
ÖZGENUR AVCIL’A BÜYÜK İKRAMİYE !
MHP İl Başkanı Akar’dan İnsan Hakları Günü mesajı
MHP İl Başkanı Akar’dan İnsan Hakları Günü mesajı