bizimhendek.com
Advert
Advert

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER

İlçemiz Çağlayan mahallesinden Ayten Üretmen, Kargalı Yeniköyden Dursun Acet ve Yenimahalleden Mukaddes Köseoğlu vefat etti. Allah rahmet eylesin.

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER
İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER admin
Bu içerik 271 kez okundu.

 Çağlayan Mahallesi´nden Cemil ÜRETMEN´in kızı Kenan , Ferhan , Mehmet ÜRETMEN ve Mustafa BEDEL´in yeğeni Kadri ve Muharrem BEDEL´in amcaları´nın kızı Ayten ÜRETMEN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Çağlayan Mahallesi´nde kılınacak öğle namazına müteakip Çağlayan Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12:15 te merkez büyük cami önünden araç kaldırılacaktır.

Muharrem BEDEL 05362860221

 

Kargalı Yeniköy Mahallesi´nden Ahmet ve İbrahim ACET´in babaları emekli imam hatip Dursun ACET vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kargalı Yeniköy Mahallesi´nde kılınacak öğle namazına müteakip Kargalı Yeniköy Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12:15 te merkez büyük cami önünden araç kaldırılacaktır.

Cevdet ACET 05333758000

 

 Aslen Dikmen Mahallesi´nden olup Yeni Mahalle´de ikamet eden Mustafa , Alican , Karaoğlan ve Hasan DER´in anneleri İmdat DER ve Bilgin PEKTEMEK´in kayınvalideleri Mukaddes KÖSEOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi bugün Dikmen Mahallesi´nde kılınacak ikindi namazına müteakip Dikmen Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Bilgin PEKTEMEK 05332832995 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZGENUR AVCIL’A BÜYÜK İKRAMİYE !
ÖZGENUR AVCIL’A BÜYÜK İKRAMİYE !
Boksçularımıza maşallah diyelim
Boksçularımıza maşallah diyelim