bizimhendek.com
Advert
Advert

ÇAM SAKIZI ÇOBAN ARMAĞANI!

Babaoğlu’ndan şampiyonlara altın Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu 27-29 Eylül 2019 tarihlerinde İstanbul Ataşehir Silence Hotelde gerçekleşen Uluslararası Turkish Open Karate Turnuvası’nda şampiyon olan Ömer Faruk Ateş ve İrem Durmaz’ı altınla ödüllendirdi.

ÇAM SAKIZI ÇOBAN ARMAĞANI!
ÇAM SAKIZI ÇOBAN ARMAĞANI! admin
Bu içerik 680 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

 40 ÜLKEDEN 1180 SPORCU

40 ülkeden 1180 sporcunun katıldığı Uluslararası Turkish Open Karate Turnuvası’nda ülkemizi temsil ederek şampiyon olan Ömer Faruk Ateş ve İrem Durmaz ile  Milli Takım Antrenörü Nurkan Kayacık’la biraraya gelen Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu şampiyonları ve antrenör Kayacık’ı tebrik etti.

SPORCULARIMIZLA GURUR DUYUYORUZ

Başkan Babaoğlu hiçbir başarının tesadüf olmadığını söyleyerek, “Kentimizi başarıyla temsil eden her gencimiz ve sporcumuz bizim için değerlidir.  Hendek’in genç ve dinamik nüfusunun farkındayız. Amacımız sporla yetişen, spor ahlakı ile yetişen başarılı sporcular yetiştirmek. Gençlerimizin sporla büyümesi ve onların sağlıklı bireyler olarak yetişmesi için spora ve sporcuya çok önem veriyoruz. İmkânlarımız nispetinde desteklerimizi tüm spor branşlarımızda sporcularımız için sürdürmeye devam edeceğiz. Hocalarımızın ve sporcularımızın başarıları ile gurur duyuyoruz. “dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZGENUR AVCIL’A BÜYÜK İKRAMİYE !
ÖZGENUR AVCIL’A BÜYÜK İKRAMİYE !
Boksçularımıza maşallah diyelim
Boksçularımıza maşallah diyelim