bizimhendek.com
Advert
Advert

DÜNYANIN GÖZÜ HENDEK’DE

Filipin Karate A Milli Takımı Hendek’te kampa girdi. 30 Eylül-30 Ekim tarihleri arasında Hendek Ramada Otel’de kampa giren Filipin A Milli Takımı, Hendek Belediyesi Karate Takımı ile birlikte antreman yaparak kuvvet ve kondisyon depoluyorlar.

DÜNYANIN GÖZÜ HENDEK’DE
DÜNYANIN GÖZÜ HENDEK’DE admin
Bu içerik 741 kez okundu.

İkili kamp

Hendek Belediyesi Karate Kulübü Antrenörü Nurkan Kayacık,  bu tarz ikili kampların ülkeler arası dostluğu perçinleme adına faydalı olduğunu belirterek burada sporun birleştiriciliğinin önemine dikkat çekti. Farklı ülkelerle kamp yapmanın teknik ve taktiksel açıdan sporcuları geliştirdiğini, kampın birçok fayda sağlayacağına inandığını ifade eden Kayacık, “Şampiyonalar için bu pratiği yapmak önemli.  Kendilerine başarılar diliyorum.”dedi.

Spor şehri

Her alanda sporun kalbinin Hendek'te attığını dile getiren Başkan Babaoğlu, " Hendek'in spor şehri olduğunu her fırsatta dile getiriyoruz Spora ve sporcuya desteğimiz artarak devam ediyor. Ulusal ve uluslar arası bir çok organizasyonda adından söz ettiren ve başarıları bulunan bir Hendek var. Filipin Milli takımımızın değerli sporcularını da ilçemizde ağırlamaktan büyük gurur ve onur duyuyoruz. Başarılı bir kamp dönemi geçirmenizi diliyorum " dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HEDEFİMİZ AKILLI ŞEHİRLER LİSTESİNDE ÖNCÜ OLMAK
HEDEFİMİZ AKILLI ŞEHİRLER LİSTESİNDE ÖNCÜ OLMAK
TEŞEKKÜRLER HENDEK BELEDİYESİ ENGELLİ RAMPASINDAKİ AYIP KALDIRILDI
TEŞEKKÜRLER HENDEK BELEDİYESİ ENGELLİ RAMPASINDAKİ AYIP KALDIRILDI