bizimhendek.com
Advert
Advert

BELEDİYE MECLİSİ ÇARŞAMBA GÜNÜ AŞAĞIDAKİ GÜNDEMLE TOPLANACAK

Hendek Belediyesi olağan Ekim ayı toplantısı Çarşamba günü saat 15.00'de belediye meclis salonunda başkan Babaoğlu yönetiminde toplanacak.

BELEDİYE MECLİSİ ÇARŞAMBA GÜNÜ AŞAĞIDAKİ GÜNDEMLE TOPLANACAK
BELEDİYE MECLİSİ ÇARŞAMBA GÜNÜ AŞAĞIDAKİ GÜNDEMLE TOPLANACAK admin
Bu içerik 837 kez okundu.

BELEDİYE MECLİSİMİZİN 2019 YILI ÇALIŞMA DÖNEMİ

EKİM AYI OLAĞAN TOPLANTISI             

GÜNDEM :

1 – Çamlıca merkezde yer alan parka Merhum Çamlıca Belediye Başkanı Mustafa KARASAKAL’ın isminin verilmesinin görüşülmesi.

2 – Akyazı Belediyesinin 03/09/2019 tarih ve 74 numaralı Meclis Kararına istinaden Belediyemize hibe edilen 37 kişilik Mercedes-Benz marka otobüsün hibe olarak kabulünün görüşülmesi.

3 - 27/11/2011 tarih ve 28216 Sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren Belediye ve Bağlı Kuruluşları ile Mahalli İdare Birlikleri Norm Kadro İlke ve Standartlarına Dair Yönetmeliğin 9., 10. ve 11. maddeleri gereğince (Hal Müdürlüğü kadrosunun Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü kadrosu olarak değişimi) kadro değişikliği yapılmasının görüşülmesi.

4 – 27/11/2011 tarih ve 28216 Sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren Belediye ve Bağlı Kuruluşları ile Mahalli İdare Birlikleri Norm Kadro İlke ve Standartlarına Dair Yönetmeliğin 9., 10. ve 11. maddeleri gereğince (Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü kadrosunun Strateji Geliştirme Müdürlüğü kadrosu olarak değişimi) kadro değişikliği yapılmasının görüşülmesi.

5- 5393 sayılı Belediye Kanunun 49. Maddesi gereğince Belediyemiz norm kadrosuna uygun kurulan Muhtarlık İşleri Müdürlüğü yönetmeliğin Belediye Kanunun 18. ve 48. Maddeleri gereğince kabulünün görüşülmesi.

6- Nuriye Mahallesi 9 ve 10 numaralı parseller ile ilgili 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Plan Tadilatı ile ilgili İmar ve Bayındırlık Komisyon raporunun görüşülmesi.

7- 2020-2024 Dönemine ait Belediye Stratejik Planının görüşülmesi.

8- 2020 Yılı Performans Programı ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyon raporunun görüşülmesi.

9- 2020 yılı Belediye Bütçesi ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyon raporunun görüşülmesi.

10- 2020 yılı Belediye ücret tarifesi ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyon raporunun görüşülmesi.

11- Marmara Belediyeler Birliğine üye olunması ile ilgili Hukuk Komisyon Raporunun görüşülmesi.

12- İller Bankası A.Ş. den teminat mektubu alınarak 2000 ton Bitüm malzeme alınabilmesi adına Belediye Başkanına yetki verilmesinin görüşülmesi.

13- Bitüm malzeme alımı için TÜPRAŞ ile Hendek Belediyesi arasında yapılacak olan protokol için Belediye Başkanına yetki verilmesinin görüşülmesi.

14- Mülkiyeti Belediyemizde bulunan Lütfiyeköşk Mahallesi tapunun 199 ada 23 numaralı 3000 m2’lik parsel ile parselde üzerinde yer alan “Çöp Aktarma Tesisinin” Sakarya Büyükşehir Belediyesine 10 (on) yıl süre ile tahsis edilmesinin görüşülmesi.

15- Mülkiyeti Belediyemizde bulunan Başpınar Mahallesi tapunun 219 ada 1 numaralı parselde bulunan Zeki CÖMERT Parkında yapılan yenileme çalışmaları kapsamında yapılacak olan sosyal tesis ve kafeteryanın Belediyemiz şirketi olan Himpaş Hendek Gıda Nakliye Akaryakıt İnşaat ve Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti.’ne 5 (beş) yıl süre ile işletme hakkının verilmesi için Belediye Başkanına ve Belediye Encümenine yetki verilmesinin görüşülmesi.

NOT: Belediye meclis gündemi  31 Mart mahalli seçimler sonrasında yasalar çerçevesinde olduğu gibi Hendek Belediyesi veb sitesinde yayınlanmaktadır. 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DR.FATOŞ BARAN SAKARYA’DA
DR.FATOŞ BARAN SAKARYA’DA
Ateş ve Kayacık Kampta
Ateş ve Kayacık Kampta