bizimhendek.com
Advert
Advert

BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR

Ateş ve Durmaz Şampiyon Uluslararası Turkish Open Karate Turnuvası 27-29 Eylül 2019 tarihlerinde İstanbul Ataşehir Silence Hotel’de yapıldı. Milli takım kadrosunda yer alan Hendekli karateciler Ömer Faruk Ateş ve İrem Durmaz şampiyon oldular.

BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR
BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR admin
Bu içerik 954 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

40 ülke 1180 sporcu

Uluslararası Turkish Open Karate Turnuvası 27-29 Eylül 2019 tarihlerinde İstanbul Ataşehir Silence Hotelde Minik, Yıldız, Ümit, Genç, Büyükler ve Veteranlar Ferdi ve Takım Kata-Kumite kategorilerinde gerçekleşti. Turnuvaya 40 ülkeden 1180 sporcu katıldı. Milli takım kadrosunda yer alan Hendekli karateciler Ömer Faruk Ateş ve İrem Durmaz şampiyon olarak İstiklal Marşı’mızı söylettiler.

Yeni başarılar ekleyeceğiz

Hendek Belediyesi Karate Antrenörü ve Milli Takım Antrenörü Nurkan Kayacık, ‘Sporcularımızın burada gösterdiği çaba, ileride meyvesini verecek. Avrupa ve Dünya şampiyonalarında başarılarımızı tekrarlamak ve üstüne yeni başarılar eklemek istiyoruz. Bu inançla yolumuza devam ediyoruz. Ve her zaman olduğu gibi bizlere destek olan velilerimize, emek veren hocalarımıza ve Belediye Başkanımız Turgut Babaoğlu’na teşekkür ediyorum’

Başarı tesadüf değildir

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu milli sporcular Ömer Faruk Ateş ve İrem Durmaz’ı telefonla arayarak tebrik etti.  Başkan Babaoğlu hiçbir başarının tesadüf olmadığını söyleyerek, “Azim olursa her şey olur. Sporcularımızı seviyoruz. Spor insan hayatına bir disiplin getirir. Sporda başarı tesadüf olamaz. Ömer Faruk ve İrem için başarı kolay olmamıştır. Hocaları ile çok çalışmış ve birçok başarıya imza atan sporcularımızın başarıları ile gurur duyuyoruz. “dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HEDEFİMİZ AKILLI ŞEHİRLER LİSTESİNDE ÖNCÜ OLMAK
HEDEFİMİZ AKILLI ŞEHİRLER LİSTESİNDE ÖNCÜ OLMAK
TEŞEKKÜRLER HENDEK BELEDİYESİ ENGELLİ RAMPASINDAKİ AYIP KALDIRILDI
TEŞEKKÜRLER HENDEK BELEDİYESİ ENGELLİ RAMPASINDAKİ AYIP KALDIRILDI