bizimhendek.com
Advert
Advert

DAYI YEĞENİNİ HAYATTA TUTMAYA ÇALIŞIYOR

Kastamonu’dan üç hafta önce mevsimlik işçi olarak fındık toplamaya gelen 23 yaşındaki Şahin Akgül geçirdiği hastalık nedeniyle rahatsızlanan yeğeni Emir Akgül’ün tedavisi için kentimizde yaşayan hayırsever vatandaşlardan yardım bekliyor.

DAYI YEĞENİNİ HAYATTA TUTMAYA ÇALIŞIYOR
DAYI YEĞENİNİ HAYATTA TUTMAYA ÇALIŞIYOR admin
Bu içerik 1253 kez okundu.

Dayı Şahin Akgül, gazetemizi ziyaret ederek 14 yaşındaki yeğeninin hayata dönmesi için hayırsever vatandaşların yardımına ihtiyaç duyduğunu söyledi. Akgül, “Devletimizden Allah razı olsun. Yeğenimin tedavi ve ameliyat masraflarını karşıladı. Yalnız geriye sadece yeğenimin ameliyat öncesi kullanması gereken ithal iğneler kalıyor. Emir’in 14 yaşına kadar bu iğneleri alması ve kullanması gerekiyor. Ancak iğnelerin maliyeti 450 EURO olduğu için bu masrafı karşılama gücümüz maalesef yok” dedi.

NOT: Yeğeninin tek umudu olduğunu yineleyen dayı  Şahin Akgül  yaklaşık 10 yıldır yeğeninin ilaçları için  yardımseverlerden maddi yardım topladığını söyleyen Akgül;  GSM numarasını da vermek sureti ile kendisine yardımcı olmayı düşünen vatandaşların kendisine bu ( 0539-741 23 13) numaradan ulaşabileceklerini ifade etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Veteran Hentbolcular  Gaffar Okkan’ı unutmadı
Veteran Hentbolcular Gaffar Okkan’ı unutmadı
GAFFAR OKKAN İÇİN YÜRÜDÜLER
GAFFAR OKKAN İÇİN YÜRÜDÜLER