bizimhendek.com
Advert

Babaoğlu Yavru Vatan Kıbrıs’da kardeş belediyeye gitti

Başkan Babaoğlu resmi temaslar için KKTC’de Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, geçen ay Hendek’e gelen kardeş şehir Tatlısu’nun Belediye Başkanı Orçan’ın davetlisi olarak resmi temaslarda bulunmak üzere KKTC’ye gitti.

Babaoğlu  Yavru Vatan Kıbrıs’da  kardeş  belediyeye gitti
Babaoğlu  Yavru Vatan Kıbrıs’da  kardeş  belediyeye gitti admin
Bu içerik 768 kez okundu.

İŞBİRLİĞİ VE GÖRÜŞMELER

Hendek, kardeş belediyesi olan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin (KKTC) Tatlısu Belediyesi ile karşılıklı işbirliği ve hizmet kalitesini arttırmaya yönelik çalışmalarında yeni bir dönem başlattı. Geçtiğimiz Temmuz ayında Hendek’e gelen kardeş şehir Tatlısu’nun Belediye Başkanı Hayri Orçan, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’na hayırlı olsun temennisinde bulunmuştu. Babaoğlu tarafından ağırlanan Orçan, Hendek’te yürütülen çalışmalar hakkında bilgi almış, ortak projelerin hayata geçirilmesi kararlaştırılmıştı.

ÇALIŞMA PROGRAMI

Kardeş şehirlerin ikili görüşmeleri ve çalışma programı kapsamında düzenlenen organizasyona Orçan’ın davetlisi olan, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu KKTC’ye gitti. Yavru vatan Kıbrıs’a giden Başkan Babaoğlu, 5-6-7 Eylül tarihleri arasında resmi görüşmeler yaparak bir dizi temaslarda bulunacak. Babaoğlu’nun programları kapsamında; KKTC’nin üst düzey yetkilileri ile görüşme yapıp, ziyaretlerde ve bir dizi incelemelerde bulunacağı açıklandı. Babaoğlu 8 Eylül Pazar günü yurda geri dönecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sakarya UMKE  Hendek Selmandede’ de 3 günlük  kamp düzenledi.
Sakarya UMKE Hendek Selmandede’ de 3 günlük kamp düzenledi.
OLUMSUZ YORUMLARI SİLME KARŞILIĞINDA 25.000 TL AYLIK  ANTLAŞMA!
OLUMSUZ YORUMLARI SİLME KARŞILIĞINDA 25.000 TL AYLIK ANTLAŞMA!