bizimhendek.com
Advert
Advert

BİMER-CİMER’DEN SONRA AÇIK KAPI PROJESİ

MİLLETİN KAPISI ( AÇIK KAPI) Kamu hizmetlerine kolay erişimin sağlanması, vatandaş başvurularının hiçbir boşluğa mahal verilmeden hızlı bir şekilde sonuçlandırılması, hızlı ve etkin çözümler üretilmesi ve kamu hizmetleri sunumunda vatandaş memnuniyetinin artırılması amacıyla İçişleri Bakanlığımızın direktifleriyle yürütülen Açık Kapı Projesi kapsamında vatandaş başvuru ve taleplerinin alındığı Açık Kapı Birimimiz, YİKOB’a (Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı) ait A Bloktaki Erenler Kaymakamlık Ek Hizmet Binasında 16/07/2019 tarihinden itibaren hizmet vermeye başlamıştır.

BİMER-CİMER’DEN SONRA AÇIK KAPI PROJESİ
BİMER-CİMER’DEN SONRA AÇIK KAPI PROJESİ admin
Bu içerik 821 kez okundu.

Vatandaşlarla en üst düzeyde iletişimin kurulması, taleplerinin etkin ve hızlı bir şekilde alınarak takip edilmesi ve sonuçlandırılması amacıyla hizmete başlayan Açık Kapı Biriminde vatandaşlarımız başvurularını;

          1-Kaymakamlığımız Açık Kapı Bürosunda görevli personel ile yüz yüze görüşerek bizzat yapabildiği gibi,

          2-İnternet üzerinden www.acikkapi.gov.tr adresine girerek ya da,

          3-Açık Kapı mobil uygulaması üzerinden yapabilecektir.

                 Vatandaşlarımızın yukarıda belirtilen başvuru yollarından herhangi bir ile yapacakları başvuru (talep, şikâyet), Açık Kapı birim sorumluları tarafından elektronik sisteme kaydedilecek ve ilgili kuruma sistem üzerinden yönlendirilecektir.

                Söz konusu başvuru (talep, şikâyet), ilgili kurum tarafından olumlu ya da olumsuz olarak yedi (7) iş günü içinde sonuçlandırılacak. Yedi (7) iş günü içinde sonuçlandırılamayan başvurularda, vatandaşa ‘‘ara-cevap’’ şeklinde süreçten ilgili birim tarafından bilgi verilecektir. Vatandaşlarımız, sürecin her aşamasını, başvuru numarasıyla internet üzerinden veya cep telefonuyla takip edebilecektir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Veteran Hentbolcular  Gaffar Okkan’ı unutmadı
Veteran Hentbolcular Gaffar Okkan’ı unutmadı
GAFFAR OKKAN İÇİN YÜRÜDÜLER
GAFFAR OKKAN İÇİN YÜRÜDÜLER