bizimhendek.com
Advert
Advert

ESTONYA GÜREŞ PROGRAMININ PERDE ARKASI…

YATIYOR ALİ İNCİ KALKIYOR ALİ İNCİ! BAŞINA ALİ İNCİ KADAR TAŞ DÜŞSÜN…

ESTONYA GÜREŞ PROGRAMININ PERDE ARKASI…
ESTONYA GÜREŞ PROGRAMININ PERDE ARKASI… admin
Bu içerik 1424 kez okundu.

Kalemşör ne yazmış önce ona bakalım…

GÜREŞ BAHANE  BABAOĞLU İLE BULUŞMA ŞAHANE!

Aldığımız duyumlara göre yeni başkan Babaoğlu sabık başkan İnci’nin telefonlarına bakmıyor! Sabık başkan İnci, başkan Babaoğlu’na ulaşamıyor ya da başkan Babaoğlu, İnci’den kaçıyor!!!

Şikayetçi olan yeni başkan Babaoğlu’yla şikayet edilen sabık başkan İnci Estonya’da güreş seyrediyor! Hendek’te dedikodu kazanları kaynamaya başladı! Kazanın ateşine odun atan çok olur…Sabık başkan İnci bu zamana kadar çokça dedikodu sermayesi oldu!

Siyasi tecrübesi olan sabık başkan İnci, yapılan dedikoduları lehine çevirmeyi başarıyor. İncinin dedikodu konusunda Hendekte kullandığı Siyaset Merkezleri var!...

Fakat bu sefer İnci’nin ve Siyaset merkezlerinin işi çok zor!

Çünkü karşılarında Hendek halkının sevdiği “Bizim Turgut” var…

Bizim Turgut, yüz yumuşaklığını bırakıp, Belediyede yapacağı operasyonlarla dedikodulardan kurtulur!...

 *******************************

 

 

ESTONYA GÜREŞ PROGRAMININ PERDE ARKASI…

 

YATIYOR ALİ İNCİ KALKIYOR ALİ İNCİ!

BAŞINA ALİ İNCİ KADAR TAŞ DÜŞSÜN…

 

DUYUMLARINA GÖRE TELEFONLARA ÇIKMIYORMUŞ!

Bayram öncesi Uluslar arası Güreş Turnuvasının düzenlendiği Estonya’nın Tallin kentine girerek sporcularımızla ilgilenen Ali İnci hakkında Hendek ilçemizde yayınlanan bir yerel gazetede gazete sahibi tarafından yayınlanan bir makalesinde, şimdiki Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nun,

(asırlık Hendek belediyesinde belki de uzun yıllar tekrarı mümkün olamayacak bir başarıya imza atmış, Hendek ilçesinin makus talihini yenmiş, ilçemizi il ve bölge genelinin ötesine taşımış, Türkiye ve Dünyaya  tanıtmış, 4 dönem üst üstüne Belediye Başkanlığı koltuğunda oturan, ilerleyen süreçte de 25. Dönem milletvekili olarak parlementoya giren ve telefonlarına çıkmadığını iddia ettiği Ali İnci’yi aslı astarı olmayan iftira çamuruna bulamayı kendisine adete görev addetmişcesine yazdığı yazılar sonrasında sessizliğini bozan İnci, kendisi hakkında yazılan ve çizilenlerin hiçbir kıymeti harbiyesi olmadığını, yazılanların iftira ve algı operasyonu olduğunu vurgulayarak Estonya gezisinin perde arkasını anlattı.

GÜREŞ FEDERASYONU TARAFINDAN GÖREVLİ OLARAK GİTTİM

 

25. ci dönem AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci, Estonya’nın Tallin kentinde yapılan Uluslar arası Güreş Müsabakalarına Türk Milli Takımından sorumlu kişi sıfatıyla güreş federasyonunca gönderildiğini ifade ederek Estonya’da kullandığı yaka kartını ve güreşçi listesi evrakını  tarafımıza ulaştırdı.

Kalemşörün yazdığı makalenin gerçeklerden uzak iddia,itham ve suizandan ibaret olduğunu söyledi.

 

ANLATILANLARI ÇEK ETTİK

 

Gazeteci refleksiyle konuşmalarımızı adı bende saklı sağlam bir kaynaktan çek ettim ve kaynağım anlatılanları doğruladı. Hatta öyleki Ali İnci’nin güreşler boyunca salondan hiç ayrılmadığını, güreşçilerle aynı otelde kaldığını önemle altını çizdi.

 

KONUYA BİZİ DAHİL EDİNCE…

 

Diyebilirsiniz ki bu konunun seninle ne alakası var?

Sözde yazar duyum ile yola çıkıp  iftira ve iddialarla süslediği yazısında algı oluşturarak  isim vermeyip adres belirtip (İnci’nin siyaset merkezleri var!)    ( Bu kez işleri zor) ( Karşılarında Babaoğlu var) söylemleriyle haddini aşıp Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’na sözde uyarıda bulunuyor görünüp dizayn etme çabası yok mu???

 

GEREKÇE: DUYUM ( ALGI)

 

Ali İnci ile yatan,  Ali İnci ile kalkan kalemşörün Estonya’da icra edilen Güreş Şampiyonasında derece alarak bayrağımızı göndere çektiren sporcularımızın bu günlere gelmesinde büyük pay sahibi olan Ali İnci’yi kendi yazdığı senaryoyu sahneleyerek vizyona sokmasını, söylemlerini de duyumlara ( ALGI) dayandırdığını  açıkça belirtiyor.

ATTIĞIMIZ İMZANIN ARKASINDAYIZ

Bir yanlış varsa o yanlış benimdir. Attığım imzanın arkasındayım. Birilerinin karakolda doğru söyleyip mahkemede  şaşırması gibi bir durum söz konusu değil. Çed etmemi garipseyebilirsiniz ancak mesleğimiz icabı arzuhalcilik yapmıyor gazetecilik yapıyorum. Bu da benim en doğal hakkım…

Sözün bittiği yerdeyiz bu nedenle  yorumu kamuoyunun takdirlerine bırakıyorum.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Veteran Hentbolcular  Gaffar Okkan’ı unutmadı
Veteran Hentbolcular Gaffar Okkan’ı unutmadı
GAFFAR OKKAN İÇİN YÜRÜDÜLER
GAFFAR OKKAN İÇİN YÜRÜDÜLER