bizimhendek.com
Advert
Advert

SAKARYA VALİMİZE SESLENİYORUM

BU YANLIŞTAN DÖNÜLMELİ! Yaşamınız boyunca hastanelere gitmişinizdir. Girişte sizi ( hastanenizi ve hekiminizi seçme hakkınız vardır) sözlerinin yazılı olduğu bir tablo karşılar. Bu durum rekabeti rekabetinde başarıyı getirdiğini düşündüğümüzde doğru olanın bu olduğuna inanıyoruz.

SAKARYA VALİMİZE SESLENİYORUM
SAKARYA VALİMİZE SESLENİYORUM admin
Bu içerik 651 kez okundu.

KURAYLA ÖĞRETMEN BELİRLENİYOR !

Önümüzdeki hafta açılacak olan eğitim öğretim yılında ilkokula başlayacak olan yavrularımızın kayıtlarına başlandı. Velinin  çocuğunu hangi öğretmene vereceğine karar veremiyor daha da ötesi  çocuğunun öğretmeninin kim olduğunu kura ile öğreniyor.

REKABET BAŞARIYI GETİRİR

Sakarya genelinde eğitimdeki başarıya baktığımızda yerlerde süründüğümüzü görüyoruz.  Buradan haeketle sağlıkta olduğu gibi eğitimde de öğrenci ve veliye öğretmen seçme hakkının verilmesi, doğal olarak rekabeti getirecek ve eğitimdeki başarı çıtası da daha üst sıralara tırmanacaktır diye düşünüyorum.

Peki neden yapılmıyor? Diye sorduğunuzu hayal ediyorum. Hemen cevap vereyim. Edindiğimiz bilgilere göre sistemin önündeki en büyük engel Sakarya Valiliğince alınan karar…

Buradan sayın Sakarya Valimize sesleniyorum.

Sayın valim bu kararı yeniden gözden geçirseniz nasıl olur?

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ömer     2019-08-29 Güzel yazmışsınız fakat iyi bir öğretmeni 100-150 kişi seçtiğinde sınıfı nasıl ayarlayacaksınız yada o öğretmen o kadar öğrenciye aynı anda nasıl eğitim verecek bunları da düşünmüşsünüzdür herhalde
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Babaoğlu sözünü tuttu!
Babaoğlu sözünü tuttu!
Otomobil dere yatağına uçtu
Otomobil dere yatağına uçtu