bizimhendek.com
Advert
Advert

BAHADIR, İNCE ELEYİP SIK DOKUYOR

TAKDİR TOPLUYOR 31 Mart mahalli seçimlerinde yerel iktidarı kazanan ilerleyen süreçte de Hendek Belediyesinin Sakarya genelindeki kamuoyunda batık diye isimlendirilen, ( Akyazı,Karasu ve Hendek) belediyeleri borçlu belediyeler sıralamasında ilk sırada olan belediyeler. 31 Mart mahalli seçimlerinde belediye başkanlığı değişmiş olsa da aynı partiden olmalarına rağmen işçi çıkartmaların yaşanması, spor ve kültürel faaliyetlerde kısıntıya gidildiği dikkat çekerken Hendek Belediyesinin borç yumağına rağmen, benden-senden gibi bir ayırımın içine girmeyip tarla yollarında, dere yataklarında insana hizmet odaklı çalışmalardan ödün vermemesi kamuoyunda takdir topluyor.

BAHADIR, İNCE ELEYİP SIK DOKUYOR
BAHADIR, İNCE ELEYİP SIK DOKUYOR admin
Bu içerik 779 kez okundu.

DEREKÖY: Dereköy mahallemizde yol bakım çalışması hızla devam ederken, büzlerde meydana gelen sorunlara müdahale edildi.Tespit edilen tüm sorunlar ve gelen tüm taleplerin çözümü adına gayretle çalışmaya devam ediyoruz.

BAYRAKTEPE: Bayraktepe mahallemizde yabani ot temizliği yapan ekiplerimiz, Kahraman-Bayraktepe bağlantı yolu ile Çiftlik-Servetiye yan yolunda dal ve temizlik temizliği yaparak ulaşımın daha güvenli gelmesini sağladı.

ÇOBANYATAK-YENİ MAHALLE: Çobanyatak mahallemizde tarla yolu bakım çalışması yapan ekiplerimiz, Yeni Mahalle hastane yan yolunda malzeme serim çalışması başlattı. Çalışmalarımız belirlenen plan dahilinde ara vermeden devam ediyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HENDEK MÜFTÜLÜĞÜNDEN BİR İLK
HENDEK MÜFTÜLÜĞÜNDEN BİR İLK
TÜRKAY ile  yeni dönem
TÜRKAY ile yeni dönem