bizimhendek.com
Advert
Advert

ASANSÖR EZİYETİNE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ EL ATTI

1 ve 3 nolu sağlık ocağının bulunduğu binada yaklaşık 1 aydır çalışmayan asansör için Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü harekete geçti.

ASANSÖR EZİYETİNE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ EL ATTI
ASANSÖR EZİYETİNE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ EL ATTI admin
Bu içerik 1097 kez okundu.

Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü  görevlileri ile birlikte Ankara’dan  ve Sakarya merkezden asansör firması yetkilileri ilçemiz sağlık ocağında çalışmayan asansör için çalışma başlattılar.

ASANSÖR HAFTA SONUNA KADAR ÇALIŞIR HALE GELECEK

Yetkililer ;  gördüğünüz üzere bina yakın zamanda A’dan Z’ye tadilattan geçirildi. Bina üç katlı, çoluk çocuk, yaşlısı özürlüsü aile doktoruna muayene olmak için üçüncü kata çıkmak zorunda. Çalışmayan asansör nedeni ile ilçemiz halkı da sağlık personeli de  mağduriyet yaşıyorlar. Asansörlerin yeniden bakımının yapılarak işler hale getirilmesi yönünde başlatılan çalışma inşallah 15 gün sonuna kadar sonuçlanır ve asarsör faaliyete geçer” şeklinde söylemlerde bulundular.

100 YATAKLI  HASTANE BAKIMSIZLIKTAN NE HALE GELDİ

Bizde diyoruz ki; İlçe sağlık ocağı böyle de hastane çok mu düzgün? Hastaneye mesaiye giden kurum amirleri, başhekim ,müdür,başhemşire hastanenin dış cephesi pislikten görünmüyor, başhekimlik girişi güvercin pisliği ,diyaliz girişimdeki boya simsiyah olmuş 5 kilo boya alıp yapamamışlar mı ?

İDARECİ NE İŞ YAPAR?

Kendi evleri olsa böyle davranabilirler mi yazıktır günahtır üç yıllık hastaneyi çürümeyemi terk edeceğiz. Daha önceki siyasiler, idareciler size ne güzel hastane bırakmışlar bari elinizi vicdanınıza koyunda azıcık çalışın hiç değilse mevcudu koruyun ve  hastaneye sahip çıkın…

 

Sağlık Bakanlığı HENDEK -Kamu Hastaneleri genel Müdürlüğü -
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Veteran Hentbolcular  Gaffar Okkan’ı unutmadı
Veteran Hentbolcular Gaffar Okkan’ı unutmadı
GAFFAR OKKAN İÇİN YÜRÜDÜLER
GAFFAR OKKAN İÇİN YÜRÜDÜLER