bizimhendek.com
Advert
Advert

SAĞLIKTA ÇAĞ’MI ATLAMIŞTIK?

Hastalar sevk ediliyor Sağlıkta çağ atlattıklarını iddia edip bir yandan bin yataklı hastane temeli atıp açılış kurdeleleri keserken, Taraklı yolunda trafik kazası geçiren sürücüye Geyve Devlet Hastanesi’nde röntgen filmi çekilemedi.

SAĞLIKTA ÇAĞ’MI  ATLAMIŞTIK?
SAĞLIKTA ÇAĞ’MI  ATLAMIŞTIK? admin
Bu içerik 605 kez okundu.

Taraklı yolunda kaza yapan tır sürücüsü en yakın sağlık kuruluşu olan Geyve Devlet Hastanesi’ne nakledildi. Yaralı sürücü burada yapılan ilk kontrolün ardından Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Geyve Devlet Hastanesi’nde röntgen teknisyeni olmadığı için röntgen filmi bile çekilemeyen hasta Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alındı.
Sağlıkta çağ atlattıklarını iddia edip yatak sayısı, inşa edilen bina sayısını böbürlene böbürlene aktaranlar şehrin güneyine hizmet edeceği söylenen Geyve Devlet Hastanesi’nde bayramda röntgen çekilemediğinin farkında mı?
Edinilen bilgilere göre düşme, trafik kazası sonrası hastaneye müracaat edenlere “röntgen teknisyenimiz yok. Ada’ya sevk ediyoruz” denilmesi hasta yakınlarının tepkisine neden olurken, Sakarya’nın sağlıkta çağı yakalayamadığını da gözler önüne serdi.
 
 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇOK YAZIK... MUHTARLAR KENDİ GÜNLERİNE İLGİ GÖSTERMEDİ
ÇOK YAZIK... MUHTARLAR KENDİ GÜNLERİNE İLGİ GÖSTERMEDİ
SAKARYASPOR’A BAHADIR BAŞKAN
SAKARYASPOR’A BAHADIR BAŞKAN