bizimhendek.com
Advert

HASAN SERDAR BAYKAL ,İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU İLE EL ELE

İçişleri Bakanlığı tarafından hazırlanarak yürürlüğe sokulan trafik projesinin ülke genelinde uygulamaya konulması ve Sakarya’nın projede pilot il olarak konumlanması hasebi ile dün Sakarya’ya gelerek uygulamayı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yaptı.

HASAN SERDAR BAYKAL ,İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU İLE EL ELE
HASAN SERDAR BAYKAL ,İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU İLE EL ELE admin
Bu içerik 1093 kez okundu.

PROJEYE START VERİLDİ

Sakarya AK Parti teşkilatınca otoban gişelerinde karşılanan Bakan Soylu hep birlikte projenin uygulamaya geçirildiği bölgeye gelerek   ( Trafikte güvenli sürüş için emniyet kemeri uygulaması) projesi start aldı. Düzenlenen programa Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya,  Sakarya AK Parti İl Başkan yardımcısı Ekrem Duran ile birlikte Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve bazı daire müdürleri katıldılar.

BAŞKAN BAYKAL BAKAN SOYLU İLE HENDEK’İ KONUŞTU

Program dahilinde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile samimi görüntüler veren Hendek AK Parti İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal bir süre el ele,baş başa görüştüler. Edindiğimiz bilgilere göre ikilinin Hendek ilçesindeki yaşananlar hakkında konuştukları yönünde. Bakan Soylu ile görüşen Baykal sohbetin ardından Bakan Soylu’yu yolcu etmesinin ardından teşkilat mensuplarına katılımlarından dolayı teşekkür etti. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇOK YAZIK... MUHTARLAR KENDİ GÜNLERİNE İLGİ GÖSTERMEDİ
ÇOK YAZIK... MUHTARLAR KENDİ GÜNLERİNE İLGİ GÖSTERMEDİ
SAKARYASPOR’A BAHADIR BAŞKAN
SAKARYASPOR’A BAHADIR BAŞKAN