bizimhendek.com
Advert

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER

Maliyeden emekli Atilla Adil Bayrakçı , Kemaliye mahallesinden Bekir Yanmaz , Gündoğan mahallesinden Niyazi Akyüzlü'nüm eşi ve İkbaliye mahallesinden Ersavaş Tekbaş vefat etti. Allah rahmet eylesin.

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER
İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER admin
Bu içerik 348 kez okundu.

Merhum yirmibin Ahmet BAYRAKCI´nın oğlu Ahmet , Celal BAYRAKCI ve Zeynep CİNALİ´nin babaları merhum eczacı Saim ve Aydın ŞAHİNLİ´nin dayıları maliyeden emekli Atilla Adil BAYRAKCI vefat etmiştir. Cenazesi bugün yeni camiide kılınacak öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Yılmaz ARDAHAN 05335151834

 

 

Aslen Lütfiyeköşk Mahallesi´nden olup Kemaliye Mahallesi´nde ikamet eden merhum Kasım YANMAZ´ın oğlu Sadık ve merhum Mehmet YANMAZ´ın kardeşi Fikri DURAN´ın eniştesi Süleyman ÇETİNKAYA , Hasan SEYMEN ve Erdinç ÇOKKAHRAMAN´ın kayınpederi Selim,Sinan ve Ali YANMAZ´ın amcası Mustafa , Necati SEYMEN  ve Ömer ÇETİNKAYA´nın dedeleri Tekelden emekli Bekir YANMAZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün merkez büyük camiide  kılınacak öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Ömer ÇETİNKAYA 05417797709

Gündoğan Mahallesi´nden merhum Niyazi AKYÜZLÜ´nün eşi Hikmet , Mehmet ve Cavit AKYÜZLÜ´nün anneleri vefat etmiştir. Cenazesi bugün Gündoğan Mahallesi´nde kılınacak  öğle namazına müteakip Gündoğan Mahallesi  Aile kabristanlığına defnedilecektir.

 Hikmet AKYÜZLÜ  0532 772 79 10

 

İkbaliye Mahallesi´nden merhum Başçavuş Osman TEKBAŞ´ın oğlu Erhan ve Ercan TEKBAŞ´ın babaları Cevdet , Behçet ve Necdet TEKBAŞ´ın amcasının oğlu Ersavaş TEKBAŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün İkbaliye Mahallesi´nde kılınacak öğle namazına müteakip İkbaliye Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

 

Mehmet TEMİZCE 05455449088 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HATTI MÜDAFAA YOKTUR SATHI MÜDAFAA VARDIR. O SATIH BÜTÜN VATANDIR…
HATTI MÜDAFAA YOKTUR SATHI MÜDAFAA VARDIR. O SATIH BÜTÜN VATANDIR…
Osmangazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Türkiye 2.si Oldu
Osmangazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Türkiye 2.si Oldu