bizimhendek.com
Advert

HENDEK ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODASI BAŞKANLIĞINDAN MÜJDE!

Yaklaşık 2 yıldır taşıma üğcretlerine zam yapılmaması buna karşılık olarak sigorta, akaryakıt fiyatlarına gelen zamlar, yüksek enflasyon ve girdi fiyatlarının yüksek olması nedeniyle taksici, minübüs ve otobüsçü esnafının kontak kapatma noktasına geldiğini savunan oda Başkanı Cemil Varlıca, meslek odaları olarak yaptıkları girişimlerin olumlu sonuçlandığını belirterek; “ hem üyelerimizi hemde vatandaşlarımızı üzmeyecek oranda bir fiyat ayarlaması yürürlüğe girecektir. Vatandaşlarımızın da bu makul fiyat ayarlamasına olumlu bakacaklarını ümid ediyorum” dedi.

HENDEK ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODASI BAŞKANLIĞINDAN MÜJDE!
HENDEK ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODASI BAŞKANLIĞINDAN MÜJDE! admin
Bu içerik 620 kez okundu.

EKONOMİK SIKINTI HAD SAFHADA

Oda başkanı Varlıca; “  akaryakıta gelen peş peşe zamlar, yolcu başına sigorta giderleri, yüksek enflasyon nedeniyle üyelerimiz büyük sıkıntı içerisindeydiler. Ekonomik olarak zor bir süreçten geçtiğimizin farkındayız. Üyelerimizden gelen teklifi Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi yetkililerine ilettik ve teklifimiz kabul gördü.  İnşallah olumlu sonuçlanan yeni ücret tarifemiz bayram sonrasında yürürlüğe girecektir. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

HENDEK -  ADAPAZARI ARASI 6.75 TL

Yürülüğe girmesi beklenen fiyat tarifesine göreOrmanköy-Hendek arası otobüs yolcu taşıma ücretleri 4.25 TL’den 4.75 TL’ye yükseltilirken, Hendek-Adapazarı arası  5.50 TL’den 6.75 TL’ye  şehir içi taksi ücretlerinde de % 20’ye yakın fiyat artışı olacak. Buna göre şehiriçi taksimetre açılış ücreti 4.25 TL olurken indi-bindi ücreti de 12.00 Tl olacak.  Öğrenciler için ücretler  tarife üzerinden % 50 indirimli olarak uygulanacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇOK YAZIK... MUHTARLAR KENDİ GÜNLERİNE İLGİ GÖSTERMEDİ
ÇOK YAZIK... MUHTARLAR KENDİ GÜNLERİNE İLGİ GÖSTERMEDİ
SAKARYASPOR’A BAHADIR BAŞKAN
SAKARYASPOR’A BAHADIR BAŞKAN