bizimhendek.com
Advert

SAĞLIK KURUMUNDA HASTALARA ASANSÖR EZİYETİ !

ÇÖZÜMÜN ADRESİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Hendek Başpınar mahallesi merkezinde hemen hemen tüm mahalle vatandaşlarının aile hekimlerinin bulunduğu üç katlı İlçe Sağlık Müdürlüğünün bulunduğu eski Devlet Hastanesinde 20 gündür asansörün hizmet dışı kalması hastaları da personeli de canından bezdirdi.

SAĞLIK KURUMUNDA HASTALARA ASANSÖR EZİYETİ !
SAĞLIK KURUMUNDA HASTALARA ASANSÖR EZİYETİ ! admin
Bu içerik 491 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

BİNLERCE HASTAYE MERDİVEN EZİYETİ

1-2-3 nolu aile hekimlerinin bulunduğu sağlık kurumunda bulunan asansörün hizmet dışı kalmasından dolayı kuruma muayene olmaya gelen hastalar başta olmak üzere kurum personelide bu durumdan şikayetçiler. Yşlısından çocuğuna gelen hastaların üçüncü kata çıkmak için  merdivenleri kullanması, 20 gün geçmesine rağmen asansörün hizmete alınması noktasında bir ilerleme sağlanamaması oldukça düşündürücü.

Çok sayıda yaşlı ve küçük çocuklu anneler kurum yönetimini suçlayarak asansörlerin yapılmamasına tepkilerini  kurum yöneticilerine gösteriyorlar. Kurum yetkilileri de aynı konudan muzdarip olduklarının altını çizerek; “ hastalarımızdan bazıları bu konuda bizleri suçlayıp ileri geri konuşuyorlar.  Oysa bizler asansör firmasını arıyoruz ama bu kadar gün geçmesine rağmen bir sonuç almış değiliz” diye konuşuyorlar.  Kurumun yetkilileri çalışmayan asansörün yanı sıra yıkılan eski hastane alanının düzenlenerek otoparka çevrilmesinin de yapılmasının zaruret arzettiğini belirtiyorlar.

ÇÖZÜMÜN ADRESİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ

İşin çözülmenin tek adresi araştırdığımız kadarıyla Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü. Bu nedenle buradan İl Sağlık Müdürlüğüne sesleniyor ve sorunun ivedilikle çözülmesini bekliyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HATTI MÜDAFAA YOKTUR SATHI MÜDAFAA VARDIR. O SATIH BÜTÜN VATANDIR…
HATTI MÜDAFAA YOKTUR SATHI MÜDAFAA VARDIR. O SATIH BÜTÜN VATANDIR…
Osmangazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Türkiye 2.si Oldu
Osmangazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Türkiye 2.si Oldu