bizimhendek.com
Advert
Advert

Oğuzhan ile Melike mutluluğa yelken açtılar

Demirel ailesinin yakışıklı delikanlısı Oğuzhan gönlünü kaptırdığı Uygun ailesinin biricik kızları Melike ile Hendek Bayraktepe Arena’da dünya evine girdi. Mutluluğuna sevenleri şahitlik ettiler.

Oğuzhan ile Melike mutluluğa yelken açtılar
Oğuzhan ile Melike mutluluğa yelken açtılar admin
Bu içerik 856 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Canan Kasap -Hüseyin Demirel  çiftinin  yakışıklı delikanlısı Oğuzhan ile Elmas-Burhan Uygun çiftinin biricik kızları Melike Hendek Belediyesi Sosyal Tesisleri Bayraktepe Arena’da düzenlenen törenle evliliğe ilk adımlarını attılar. Çiftin nikahlarıne Hendek Belediyesi nikah memuru tarafından kıyılırken genç çiftlerin mutluluğuna nikah şahitleri ile birlikte cemiyete katılanlar şahitlik ettiler.

ÇİFTLERİN MUTLULUĞU GÖRÜLMEYE DEĞERDİ

Bayraktepe Arena’da tribünden meşale ışıkları altında el ele tutuşarak inen genç çiftlerin mutlulukları yüzlerine yansımış gülücükler atarak nikah masasına geçtiler. Çiftlerin arkadaşları da bu mutlu gecede bu anı cep telefonlarına çektiler.  Demirel ailesi misafirlerini kapıda karşılayıp yerlerine kadar eşlik ettiler. Nikah imzalarının atılmasının ardından genç çiftler piste inerek yaptıkları dans gösterileri davetlilerden büyük alkış aldı. Genç çiftlere ömür boyu mutluluklar dilerken yeni kurulan yuvanın her iki aileyede uğurlar getirmesini temenni ediyoruz.

Not: Çiftlerin nikah merasim törenini Facebook üzerinden ahmet çileci ya da Hendek Şafak adresi üzerinden izleyebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Veteran Hentbolcular  Gaffar Okkan’ı unutmadı
Veteran Hentbolcular Gaffar Okkan’ı unutmadı
GAFFAR OKKAN İÇİN YÜRÜDÜLER
GAFFAR OKKAN İÇİN YÜRÜDÜLER