bizimhendek.com
Advert
Advert

İMZA KAMPANYASINA DESTEK ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR

İMZA KAMPANYASINA MESLEK ODALARI TEMSİLCİLERİ DE DESTEK VERDİ İlçemizin en büyük üye sayısına sahip Hendek Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Demirel, Hendek Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cemil Varlıca ve Hendek Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Vahdet Çilek’de imza kampanyasına tam destek verdiklerini açıkladılar.

İMZA KAMPANYASINA DESTEK ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR
İMZA KAMPANYASINA DESTEK ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR admin
Bu içerik 1124 kez okundu.

DEMİREL ANKARA’DAN KATILDI

İmza kampanyasınının başlatıldığı Yenimahalle’de mahalle  halkı tarafından yoğun olarak desteklenen ve bayram boyunca da ilçenin tüm mahalllerinde sürecek olan  “Hastaneye tüm branşlarda doktor istiyoruz” temalı imza kampanyasına  ilk başta bir Hendekli olarak, bir cemiyet nedeniyle , Ankara’da bulunan Demirel,  kampanyaya   destek verdiğini açıkladı.

SIKINTI HAD SAFHADA

 Hendek Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Hendek Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi başkanı Mehmet Demirel; “ İlçemize kazandırılan fiziki olarak da ekipman olarak da mükemmel bir eser olan Hendek Devlet Hastanesi  branşlarında yeterli  hekim bulunduramaması, gelen hekimlerin de bir an önce hastaneden ayrılmaları nedeniyle sıkıntı had safhadadır. “ dedi.

HEP DESTEK TAM DESTEK

DEMİREL ;  “ Şifa arayan hastalarımız çevre il ve ilçe hastanelerinden randevu almak ve tedavilerine buralarda devam etmek zorunda oldukları tüm kamuoyunun malumudur. Bu durum böyle devam etmez.” Dedi.

SİYASİLERİN DEVREYE GİRMESİ ZARURETTİR

 DEMİREL; “ Etkili ve yetkili  siyasilerin konuya yeterince müdahil olmamaları başta olmak üzere yönetimsel hatalarında eklenmesi neticesinde böylesi şaheser  sağlık kurumundan  Hendek halkı yeterince istifade edememektedirler. Sorunun bir an önce çözümlenmesi adına girişimi başlatanlara ve bu kampanyaya verdikleri imzalarla destek olan halkımıza şükranlarımı sunarım. “ diye konuştu. 

VARLICA VE  ÇİLEK’TEN DE DESTEK

Her iki meslek odası başkanı da konuyla ilgili yaptıkları açıklamada; “ Hendek Şoförler Odası ve Hendek Berberler ve Kuaförler Odası başkanları olarak,  Anadolunun şirin, sakin ve gelişmeye açık olan ilçemizde çok büyük zahmetlerle inşa edilen,içerisi en modern cihazlarla donatılan Hendek Devlet Hastanemizin  yaklaşık üç yıldır yaşadığı ve günümüze kadar da bir çözüm bulunamadığı doktor açığı konusu artık dayanılmaz bir hal aldı. Hendek bizim, hastane bizim. Meslek Odaları  temsilcileri olarak bizlerin konuya duyarsız kalmasını, sorunu görmezden gelmemizi kimse beklemesin. Konuya öncülük edecek olanlar ise başta iktidar partisi milletvekilleri olmak üzere tüm milletvekillerimizin asli görevi olmalıdır.  100 bin nüfusa yaklaşan ilçemizdeki bu feryadı duymayacaklarsa ne zaman neyi duyacaklar?  Bu gerekçeler istikametinde bizler başlatılan imza kampanyasına tam destek verdiğimizi kamuoyu ile paylaşıyor tüm Sakarya milletvekillerimizinde çağrımıza sahip çıkmalarını istiyoruz" dediler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İsmet İskefiyeli     2019-08-05 Saygı Değer Başkanlarıma Teşekkür Ediyorum HENDEK Halkının Sağlığı İçin Hep Beraber
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇOK YAZIK... MUHTARLAR KENDİ GÜNLERİNE İLGİ GÖSTERMEDİ
ÇOK YAZIK... MUHTARLAR KENDİ GÜNLERİNE İLGİ GÖSTERMEDİ
SAKARYASPOR’A BAHADIR BAŞKAN
SAKARYASPOR’A BAHADIR BAŞKAN