bizimhendek.com
Advert

HER ŞEY DAHA İYİ YAŞANABİLİR HENDEK İÇİN

HENDEK DÖRT KOLDAN Hendek Belediyesi ekipleri tarafından yol açma, yapım ve onarım çalışmalarının yanı sıra parke taşı döşeme ve asfalt yama çalışmaları devam ediyor. Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu “Vatandaşlarımızın refahı ve daha yaşanabilir bir Hendek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

HER ŞEY DAHA İYİ YAŞANABİLİR HENDEK İÇİN
HER ŞEY DAHA İYİ YAŞANABİLİR HENDEK İÇİN admin
Bu içerik 566 kez okundu.

Uzaklar yakın oluyor

Hendek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kent genelinde gerçekleştirdiği yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Ekipler bu kapsamda Başpınar Mahallesi Kemalpaşa Caddesi’nde kilitli parke tamiratı çalışması gerçekleştirirken, Güney Mahallesi’nde yağmur sonrası zarar gören yolda da gerekli onarımı gerçekleştirdi. 

Yapmak bizden korumak,kollamak vatandaştan

Rasimpaşa Camii çevresinde yaklaşık 3 metre genişliğinde 80 metre uzunluğunda yeni yaya yolu (tretuvar ve kilit parke) çalışması yapan ekipler, Necatipaşa Mahallesi’nde ise 10 metre genişliğinde 140 metre uzunluğunda imar yolu açıyor.  Kargalıyeniköy Mahallesi’nde mera temizliği, Ayhan Kızıl Caddesi’nde ot biçme ve şehir merkezinde asfalt yama çalışmaları ise aynı paralel de devam ediyor.

Bugüne imzamız, yarına mirasımız

Kırsal ve kent merkezinde bulunan mahallelerdeki çalışmalardan ötürü mahalle sakinleri de memnuniyetini ifade ederken; Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu gerekli çalışmaların, planlanan program çerçevesinde devam edeceğini ifade etti. Babaoğlu,  “Geçmişten geleceğe sevdamız, bugüne imzamız, yarına mirasımız Hendek’e hizmet bizim için en güzel payedir. Birlikte güzel hizmetlere imza atacağız” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Metehan     2019-08-05 Bayraktepe mahallesinde oturuyorum yolumuzu doğalgaz çalışması nedeniyle kestiler üzerindeki asfalt çöktü yaklaşık 2 aydan fazladır çökük vaziyette duruyor ve bu yoldan fazlasıyla araba geçiyor ama ilgilenen kimse yok geri dönüş bekliyoruz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇOK YAZIK... MUHTARLAR KENDİ GÜNLERİNE İLGİ GÖSTERMEDİ
ÇOK YAZIK... MUHTARLAR KENDİ GÜNLERİNE İLGİ GÖSTERMEDİ
SAKARYASPOR’A BAHADIR BAŞKAN
SAKARYASPOR’A BAHADIR BAŞKAN