bizimhendek.com
Advert

HENDEK’DE KİMSE ÇARESİZ VE YALNIZ DEĞİL

İhtiyaç sahibi iki aileye yardım Hendek Belediyesi, Soğuksu ve Kazımiye Mahallelerinde yaşayan ihtiyaç sahibi iki ailenin evinin tüm tadilatlarının yapılacağını ve ihtiyaçlarının karşılanacağını duyurdu.

HENDEK’DE KİMSE ÇARESİZ VE YALNIZ DEĞİL
HENDEK’DE KİMSE ÇARESİZ VE YALNIZ DEĞİL admin
Bu içerik 542 kez okundu.

HEMEN HAREKETE GEÇİLDİ
İhtiyaç sahiplerinin yanında olmaya devam eden Hendek Belediyesi, Başkan Turgut Babaoğlu’nun talimatıyla iki yeni çalışma daha başlattı. Vatandaşlar tarafından iletilen iki ayrı konu hakkında Başkan Babaoğlu’nun araştırma talimatı vermesinin ardından Hendek Belediyesi harekete geçti. Talimat üzerine Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Öztürk, belediye meclis üyeleri,  belediye ekipleri, BBP Kadın Kolları Başkanı Zübeyde Gürbüz ve kadınlar inceleme yaptı. 

SICAK YEMEK VERİLECEK 
Soğuksu ile Kazımiye mahallesinde belirlenen adreslere giden Öztürk ve beraberindeki heyet evin acilen tadilata alınmasını kararlaştırdı.  Öztürk, “Başkanımızın talimatı doğrultusunda belirlenen iki adreste inceleme yaptık. Hemşerilerimizin zor şartlar altında yaşadığını görünce kahrolduk. İki ayrı evin tüm tadilatı yapılacak ve ev eşyaları temin edilerek ailemize teslim edilecek. Ayrıca kişisel ihtiyaçlar,  ev temizliği, sağlık desteği ve sıcak yemek yardımları da olacak. Hendek’te kimse çaresiz ve yalnız değildir” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HATTI MÜDAFAA YOKTUR SATHI MÜDAFAA VARDIR. O SATIH BÜTÜN VATANDIR…
HATTI MÜDAFAA YOKTUR SATHI MÜDAFAA VARDIR. O SATIH BÜTÜN VATANDIR…
Osmangazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Türkiye 2.si Oldu
Osmangazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Türkiye 2.si Oldu