bizimhendek.com
Advert

BABAOĞLU MUHTARLARDAN DERT DİNLEDİ

Babaoğlu “ Talepler anında oluşturulacak “ Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendek Muhtarlar Derneğini ziyaret etti. Muhtarlar Derneği Başkanı Emin Kula ve mahalle muhtarlarının istişare toplantısına katılan, Başkan Babaoğlu muhtarlardan gelen talepleri dinledi.

BABAOĞLU MUHTARLARDAN DERT DİNLEDİ
BABAOĞLU MUHTARLARDAN DERT DİNLEDİ admin
Bu içerik 376 kez okundu.

Sözlerimiz yerine gelecek

91 Mahallede aynı anda tüm çalışmaların kısa sürede bitirilmesinin mümkün olmadığını belirten Başkan Babaoğlu “ Mahallelerimizde çalışmalarımızı program dahilinde yapıyoruz. Bundan sonra muhtarlarımız taleplerini muhtarlar derneği ve belediye arasında yapılacak olan bir sistem ile direk yazdırıp gönderebilecek ve ilgili birim müdürlükleri de talepleri anında oluşturabilecek. Seçim dönemi vatandaşlarımıza vermiş olduğumuz sözler var ve bu sözlerin tamamını yerine getireceğiz. Bu konuda herkesin sabırlı olmasını rica ediyorum. Ekiplerimiz çalışmalarına aksatmadan devam ediyor “ dedi.

Başkan Babaoğlu’na taleplerini ileten muhtarlar, mahallelerinde yapılan çalışmalardan memnuniyetlerini dile getirerek Başkan Babaoğlu ve ekibine teşekkür etti.

 

   

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hendekli karateciler milli  takıma ambargo koydu
Hendekli karateciler milli takıma ambargo koydu
HENDEK HER ŞEYİN EN İYİSİNE LAYIK
HENDEK HER ŞEYİN EN İYİSİNE LAYIK