bizimhendek.com
Advert

Açık Hava Sineması müjdesi

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, sosyal medya üzerinden vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda Hendeklilere ‘Açık Hava Sineması’ müjdesi verdi.

Açık Hava Sineması müjdesi
Açık Hava Sineması müjdesi admin
Bu içerik 375 kez okundu.

SİNEMA SEVERLER

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, sosyal medya üzerinden gelen talepler üzerine hazırlanan bir projesini daha müjdeledi. Sosyal medya hesabı twitter üzerinden gelen Açık Hava Sineması talebi üzerine cevap yazan Başkan Babaoğlu, “Açık hava sineması konusunda gençlerimizden gelen talepler üzerine söz vermiştik. Benimde çok önemsediğim, hayal ettiğim bu konuyla alakalı ilgili birimlere talimat vermiştim. Kısa sürede detayları paylaşacağız. Artık bekletmeyelim” diye yazdı

 

YAŞ GRUPLARINA ÖZEL

Belediye iştiraki olan HİMPAŞ’ın Yönetim Kurulu Başkanı Hızır Çağrı Güngör’de Başkan Babaoğlu’nun talimatı üzerine, Açık Hava Sinemasıyla ilgili olarak bir fotoğraf paylaştı. Proje kapsamında kurulacak olan Açık Kava Sinemasında ilk etapta Yeşilçam filmleri gösterime girecek. Kurulacak olan alanda her türlü ihtiyaca uygun düzenlemeler yapılarak Hendek’e kazandırılacak. Açık Hava Sineması kapsamında vatandaşlara ikramlar yapılması da planlanırken, çocuklara özel gösterimler de yapılacak.

 

Önümüzdeki dönem artması planlanan kültür etkinlikleri kapsamında hazırlanan Açık Hava Sineması projesinde gösterim alanı başta olmak üzere tüm detayların önümüzdeki günlerde açıklanacağı belirtildi.

NOT: Bizim yaşıtlarımız iyi bilirler. Çocukluğumuzda 1970’li yıllarda ilçemizde toplamda  7 yazlık 2 kışlık olmak üzere toplamda 9 sinemamız mevcuttu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HATTI MÜDAFAA YOKTUR SATHI MÜDAFAA VARDIR. O SATIH BÜTÜN VATANDIR…
HATTI MÜDAFAA YOKTUR SATHI MÜDAFAA VARDIR. O SATIH BÜTÜN VATANDIR…
Osmangazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Türkiye 2.si Oldu
Osmangazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Türkiye 2.si Oldu