bizimhendek.com
Advert
Advert

TUTUMLU OLMANIN YOLU İSRAFI ÖNLEMEKTEN GEÇİYOR

BELEDİYE EKİPLERİ İLÇE MERKEZİNDE Hendek Belediyesi Fen İşleri personeli ilçe merkezinde bazı caddelerde ömrünü tamamlayan kilitli parkeleri yenileri ile değiştiriyor.

TUTUMLU OLMANIN YOLU İSRAFI ÖNLEMEKTEN GEÇİYOR
TUTUMLU OLMANIN YOLU İSRAFI ÖNLEMEKTEN GEÇİYOR admin
Bu içerik 702 kez okundu.

Vatandaşlardan gelen talepler değerlendiriliyor

İlçe merkezindeki bazı caddelerde gerek ömrünü tamamlaması  ve gerekse ağır tonajlı vasıtaların geçmesi nedeniyle deforme olan kilitli parke taşlar yenileriyle değiştiriliyor. Bahse konu olan yerlerde deformeden dolayı  yağmur suları birikmekte araçlar geçerken kaldırımda yürüyen vatandaşlar araçlardan sıçrayan sular nedeniyle mağduriyet yaşıyorlardı.

Küçük ve akıllı dokunuşlar

Küçük dokunuşlarla sorunları ortadan kaldırma ve vatandaş memnuniyetini kazanma yolunda emin adımlarla ilerleyen Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu; “ilçe merkezimizde bulunan bazı caddelerimizde ekonomik ömrünü tamamlayan kilitli parke taşlarını değiştirmek sureti ile hem yaşanan sorunu ortadan kaldırıyoruz hemde görsel güzellik katıyoruz. Buradan sökülen eski kilitli parke taşları da tekrardan taş ocağı işletme alanına taşınmakta ve yeniden işlenerek ekonomiye kazandırılmakta” diyen Babaoğlu,  Hendek Belediyesinin ilçe halkı tarafından kendilerine emanet edildiğinin altını çizerek;  “elimizdeki imkanları rantabl kullanmakla mükellefiz.  Bu nedenle  tutumlu olmanın yolu israfı önlemekten geçiyor” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇOK YAZIK... MUHTARLAR KENDİ GÜNLERİNE İLGİ GÖSTERMEDİ
ÇOK YAZIK... MUHTARLAR KENDİ GÜNLERİNE İLGİ GÖSTERMEDİ
SAKARYASPOR’A BAHADIR BAŞKAN
SAKARYASPOR’A BAHADIR BAŞKAN