bizimhendek.com
Advert

BASIN BAYRAMI KUTLU OLSUN

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, ‘Basında sansürün kaldırılışının 111’inci yıldönümünü ve 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutladı.

BASIN BAYRAMI KUTLU OLSUN
BASIN BAYRAMI KUTLU OLSUN admin
Bu içerik 477 kez okundu.


Halkın haber alma hakkının dokunulmazlığına ve demokrasilerde basının vazgeçilmez olduğuna vurgu yapan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, mesajında, “Objektif, güçlü ve sorumluluk alan bir yerel basının da sosyal, kültürel ve ekonomik yönden ilimizin kalkınmasında büyük rol oynayacağı açıktır. Bu anlayışa sahip çıkarak özveri içerisinde gayret gösteren yerel basın temsilcilerimizin, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da aynı duyarlılıkla hareket edeceklerine yürekten inanıyorum” dedi.

  Günümüzde, insanların doğru bilgiye erişiminin temel bir hak olduğunun da altını çizen Başkan Babaoğlu; yönetimlerin kamuoyu nezdinde şeffaf oluşunu sağlayan basının, demokrasisinin gelişmesine de katkı sunan en önemli sivil toplum örgütlerinden biri olduğunu belirtti. Başkan Babaoğlu; “Hendek Belediyesi olarak hizmetlerimizin kamuoyuna duyurulmasında, yapıcı eleştirilerde bulunarak hizmet, proje ve çalışmalarımızın doğru, verimli ve zamanında halkımıza ulaşmasına katkı sunarak emek veren basın mensuplarımıza gönülden teşekkür ediyor, sağlık ve mutluluk diliyorum. Bu duygularla, basında sansürün kaldırılışının 111’inci yıl dönümünü ve 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇOK YAZIK... MUHTARLAR KENDİ GÜNLERİNE İLGİ GÖSTERMEDİ
ÇOK YAZIK... MUHTARLAR KENDİ GÜNLERİNE İLGİ GÖSTERMEDİ
SAKARYASPOR’A BAHADIR BAŞKAN
SAKARYASPOR’A BAHADIR BAŞKAN