bizimhendek.com
Advert
Advert

Babaoğlu’ndan 15 Temmuz mesajı

‘TÜRK MİLLETİNİ YENEMEYECEKSİNİZ’

 Babaoğlu’ndan 15 Temmuz mesajı
 Babaoğlu’ndan 15 Temmuz mesajı admin
Bu içerik 784 kez okundu.

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.  Babaoğlu mesajında 15 Temmuz FETÖ darbe girişiminde Türk Milletinin vatan aşkıyla ortaya koyduğu cesaret ve fedakârlığa vurgu yaptı. İşte o mesaj;

İŞGAL GİRİŞİMİ
Gözbebeğimiz, onurumuz ve gururumuz olan şerefli Türk Ordusunun içine sızarak, asker üniforması giyen FETÖ’cü hainler, 15 Temmuz gecesi ülkemizi işgale kalkışmış, milletimizi felaketin eşiğine sürüklemek istemiştir. Küresel güçlerin kuklası olan eli kanlı terör örgütü FETÖ’nün bu hainlik, alçaklık ve kalleşliği,  vatan aşkıyla yanıp tutuşan milyonların müdahalesiyle bozguna uğratılmıştır.   Milletimizi bölmek, yıkmak ve diz çöktürmek isteyenlere karşı bu milletin fedakâr ve cesur evlatları canı pahasına dur demiştir. Türkiye düşmanları şunu çok iyi bilmelidir ki; Türk Milleti asla yenilmeyecektir. Milletimizi bölmeye, devletimizi yıkmaya kimsenin gücü yetmeyecektir. 

ŞEHİTLERİMİZ
15 Temmuz’da Türk Milleti birlik ve beraberliğini bir kez daha perçinlemiş, özgürlüğüne Cumhuriyete olan bağlılığını Dünya’ya bir kez daha ilan etmiştir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Aziz Şehitlerimizin bizlere emaneti olan vatan toprağı için Türk Milletinin her ferdi seve seve canını vermeye hazırdır. Küresel güçlerin kuklası olan Pensilvanya’da ki terörist başı ve FETÖ’yü lanetliyor, kara gecenin 3.yıl dönümünde aziz şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum. Minnettar olduğumuz Gazilerimize ise Allah’tan uzun ömürler diliyorum. Rabbim bir daha böyle acılar yaşatmasın, milletimizi, devletimizi korusun kollasın, haine fırsat vermesin.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GEREKİRSE BİZDE GİDERİZ
GEREKİRSE BİZDE GİDERİZ
ÇOK YAZIK... MUHTARLAR KENDİ GÜNLERİNE İLGİ GÖSTERMEDİ
ÇOK YAZIK... MUHTARLAR KENDİ GÜNLERİNE İLGİ GÖSTERMEDİ