bizimhendek.com
Advert
Advert

MESLEK ODALARI VE ÇÖZÜM ÖZEL ÖĞRETİM KURSU ARASINDA İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI.

Hendek Esnaf ve Sanatkarlar Odası – Hendek Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası – Hendek Berberler ve Kuaförler Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Hendek Çözüm Özel Öğretim Kursu arasında %20 indirim uygulanması konusunda bir protokol imzalandı.

MESLEK ODALARI VE ÇÖZÜM ÖZEL ÖĞRETİM KURSU ARASINDA İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI.
MESLEK ODALARI VE ÇÖZÜM ÖZEL ÖĞRETİM KURSU ARASINDA İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI. admin
Bu içerik 949 kez okundu.

İlgili meslek odası üyelerinin birinci derece yakınlarına indirim imkanı sağlayan protokol, Hendek Çözüm Özel Öğretim Kursu kurucu müdürü Abdullah YAĞMUR, kurucu ortak Yavuz Selim AKÇAY ve Hendek Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Yaşar DEMİREL, Hendek Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Cemil VARLICA ve Hendek Berberler ve Kuaförler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Vahdettin ÇİLEK arasında imzalandı.

%20 İNDİRİM

Yapılan protokole göre, bahsi geçen odalarımıza bağlı üyelerimiz ve birinci derece yakınlarına Sınavlara Hazırlık Kursu eğitim ücretlerinde %20 indirim uygulanacaktır.

BİRİNCİ DERECE YAKINLARI DA DAHİL

Oda Başkanlarının yaptığı açıklamada “odaya bağlı üyelerimizin ve birinci derece yakınlarının kayıtlarını yaptırırken bağlı oldukları meslek odasından kayıtlı olduklarına dair yazı almalarının yeterli olacağını belirttiler.

HER ŞEYİN BAŞI EĞİTİM

Oda başkanları oda üyelerine yapılacak olan bu indirimden duydukları memnuniyeti dile getirerek bu tarz uygulamaların artması gerektiğini ve bu tür protokollere ihtiyaç duyulan ve esnafa fayda sağlayacak her alanda devam edeceklerini belirttiler.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Veteran Hentbolcular  Gaffar Okkan’ı unutmadı
Veteran Hentbolcular Gaffar Okkan’ı unutmadı
GAFFAR OKKAN İÇİN YÜRÜDÜLER
GAFFAR OKKAN İÇİN YÜRÜDÜLER