bizimhendek.com
Advert

HENDEK JANDARMASI D-100 DE KUŞ UÇURTMADI

Rutin kontrol noktalarından biri olan D-100 Karayolu Sarıbayır mevkiinde kontrol yapan jandarma timleri karayolunda seyreden özel araçlarla birlikte yolcu otobüslerini de durdurarak GBT kontrolü yaptılar.

HENDEK JANDARMASI D-100 DE KUŞ UÇURTMADI
HENDEK JANDARMASI D-100 DE KUŞ UÇURTMADI admin
Bu içerik 859 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Sürücülerin sürücü belgesi ve araç evraklarını kontrol eden jandarma, yolcu otobüslerini de durdurarak yolcuların GBT araştırmalarını yaptı. Genel anlamda bir olumsuzluğun yaşanmadığı trafik kontrolünde sürücülerin kemerlerinin takılı olduğu görüldü.

SÜRÜCÜLER MEMNUN

Kontrole tabi tutulan araç sürücüleri ve araç içerisinde bulunan yolcular; “ Jandarmanın vatandaşa karşı nazik ve anlayışlı olması vatandaş olarak mutluluk verici. Bu tür kontrollerin biz vatandaşların güvenliğine yönelik olduğu bilinciyle kendilerine teşekkür ederiz” şeklinde görüşlerini ifade ettiler.

JANDARMA MEMNUN

Jandarma yetkilileri bu tür kontrol noktalarının değişik zaman dilimlerinde değişik bölgelerde oluşturulduğunu ifade ederek; “ sürücülerimiz hız kurallarına uymalarının yanı sıra vatandaşlarımızın güvenlik güçlerine yardımcı olmalarını görmek bizleri memnun etti” dediler.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Devlet Haksız Kazanca ‘DUR’ Desin!
Devlet Haksız Kazanca ‘DUR’ Desin!
 NE MÜDÜRMÜŞ BE?
NE MÜDÜRMÜŞ BE?