bizimhendek.com
Advert

HENDEK ÜNLÜLERE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK. ACUN ILICALI, BEYAZIT ÖZTÜRK BAYRAKTEPE ARENADA…

KİCK OF KİNGS ALMANYA-YÜRKİYE Hendek Muay Thai spor kulübü başkanı Murat Tokat’ın girişimleriyle yapılan ve nefesleri kesen King Of Kings Şampiyonlar müsabakasının ikincisi 26 Temmuz akşamı Hendek Bayraktepe Arena’da yapılacak. Ünlülerin katılacağı programda misafir ekip Almanya… Gecenin final müsabakası Alman şampiyonla Türk şampiyon karşı karşıya gelecek…

HENDEK ÜNLÜLERE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK. ACUN ILICALI, BEYAZIT ÖZTÜRK BAYRAKTEPE ARENADA…
HENDEK ÜNLÜLERE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK. ACUN ILICALI, BEYAZIT ÖZTÜRK BAYRAKTEPE ARENADA… admin
Bu içerik 1369 kez okundu.

Acun Ilıcalı

Erzurum, Ilıca ilçesi doğumlu Ergün ve İlknur Ilıcalı’nın ikinci çocuğu olan Acun Ilıcalı, 29 Mayıs 1969’da Edirne’de dünyaya geldi. Ömer Cenker Ilıcalı adında bir abisi vardır. Babası müteahitti annesi de üniversite eğitimi almış bir müdürdü. 5 yaşında başladığı ilk ve orta öğrenimini Edirne İstiklâl İlköğretim Okulu’nda tamamladı.

Lise eğitimine İstanbul’da Kadıköy Maarif Koleji’nde başlayan Acun Ilıcalı,Kadıköy Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra, İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü’nü kazandı, ama üniversite hayatı, 7 yılın sonunda mezun olmadan bitti.

19 yaşında iken 1988 yılında Seda Ilıcalı ile evlendi ve bu evliliğinden Banu adında bir kız çocuğu sahibi oldu.

Bir arkadaşı vasıtasıyla İlker Yasin’le tanışan Acun Ilıcalı Beşiktaş muhabiri oldu. Daha sonra Şansal Büyüka’nın ekibine, Show TV’ye transfer oldu.2002 yılında Acun Firarda adı altında ayrı bir program yaparak sunmaya devam etti.

Medya adlı prodüksiyon şirketini kurdu.

Fear Factor, Survivor, Kızlar, Erkekler, Survivor Türkiye, Yunanistan, Survivor Aslanlar Kanaryalar, Var mısın Yok musun, Devler Ligi , Yetenek Sizsiniz ve Yok Böyle Dans programlarının yapımcısı, jürisi ve sunucusu oldu.2005 yılında, 36 yaşında vergi rekortmenleri arasına girdi.Show Tv’nin ’81 İl 81 Okul’ adlı sosyal sorumluluk projesinde yer aldı ve programda 3 milyon 725 bin 563 YTL yardım toplandı. İkinci evliliğini 2003 yılında yaptığı Zeynep Ilıcalı’dan Leyla ve Yasemin adlarında iki kız çocuğuna daha sahip olan Acun 3 kız babasıdır.

 

Beyazıt Öztürk, kısaca Beyaz olarak bilinen, Türk sunucu, şovmen, televizyon ve radyo programcısı, şarkıcı, oyuncu, komedyen.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Devlet Haksız Kazanca ‘DUR’ Desin!
Devlet Haksız Kazanca ‘DUR’ Desin!
 NE MÜDÜRMÜŞ BE?
NE MÜDÜRMÜŞ BE?