bizimhendek.com
Advert

Tarım ve hayvancılığa yakın takip

STB Başkanı Adem Sarı, tarım ve hayvancılığın gelişmesine yönelik belediyeler bünyesinde yapılacak tüm çalışmalara tam destek verdiklerini söyledi.

Tarım ve hayvancılığa yakın takip
Tarım ve hayvancılığa yakın takip admin
Bu içerik 360 kez okundu.

Sakarya Ticaret Borsası (STB) Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı, tarım ve hayvancılığın öneminin her geçen gün daha iyi anlaşıldığını söyleyerek bir çağrıda bulundu. Borsa olarak tarım ve hayvancılık alanında yaptıkları çalışmalarda en büyük büyük paydaşlarının yerel yönetimler olduğuna dikkat çeken Başkan Adem Sarı, “Büyükşehir başta olmak üzere ilçe belediyelerimiz bünyesinde tarım ve hayvancılık alanında yapılan tüm girişimleri yakından takip ediyor, tam destek verdiğimizin bilinmesini istiyoruz” izmir escort

Başkan Adem Sarı sözlerini şöyle tamamladı; Belediyelerimizin kanunun öngördüğü şekilde tarım ve hayvancılığın kalkınması-desteklenmesi adına bir takım yükümlülükleri bulunuyor. Borsa olarak belediyelerimizin tarım ve hayvancılık alanda çalışmalarına katkı sunmak, destek vermek ve geliştirilmesi adına üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız. Sakarya ve ülke tarımının gelişmesi demek, üretim ve istihdamın artması demek, ekonomik kalkınma demektir. Sorumluluğumuzun bilincindeyiz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hergün kaza!
Hergün kaza!
AK PARTİDE HAREKETLİ GÜNLER
AK PARTİDE HAREKETLİ GÜNLER