bizimhendek.com
Advert

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER

İlçemiz Dereboğazı mahallesinden Hüseyin Akyüzlü, Puna Martinler mahallesinden Halim Tatlıyüz hocanın eşi ve Akova mahallesinden Ayşe Yılmaz vefat etti. Allah rahmet eylesin.

İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER
İLÇEMİZDE VEFAT EDENLER admin
Bu içerik 923 kez okundu.

Aslen ilçemiz Gündoğan Mahallesi’nden olup Dereboğazı Mahallesi’nde ikamet eden İsmet ve Nuri AKYÜZLÜ’nün kardeşleri Ahmet, Ömer, ve Mehmet AKYÜZLÜ’nün babaları, Taha, Talha, Emre ve Emir AKYÜZLÜ’nün dedeleri Hüseyin AKYÜZLÜ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Merkez yeni camide kılınacak öğlen namazına müteakip. İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

 

 Puna Martinler Mahallesi’nden Emekli İmam Hafız İsmail hocanın kayınvalidesi, Halim TATLIYÜZ Hoca’nın eşi vefat etmiştir. Cenazesi bugün Puna Martinler Mahallesi’nde kılınacak öğlen namazına müteakip. Puna Orta Mahalle Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

 

0543 292 30 17 
Halim TATLİYÜZ

 

 Akova Mahallesi’nden Turgut, Ercan ve Cavit YILMAZ’ın anneleri, Ahmet, Fatih, İlker, Hakan ve Erhan YILMAZ’ın babaanneleri, Doğan, Hikmet, Ayhan ve Berat YILMAZ’ın yengeleri, Tekel’den emekli AYŞE YILMAZ vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Akova Camiinde kılınacak öğlen namazına müteakip, Akova mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir.

 

0533 454 60 42
Cavit YILMAZ

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BU YENİLİK HENDEK’E ÇOK YAKIŞACAK
BU YENİLİK HENDEK’E ÇOK YAKIŞACAK
GÜLE GÜLE SAYIN KAYMAKAMIM
GÜLE GÜLE SAYIN KAYMAKAMIM