bizimhendek.com
Advert
Advert

BAYRAMLAŞMA TÖRENİNE AKP-MHP-BBP DIŞINDA PARTİ BAŞKANLARI KATILMADI

BİRLİK VE BERABERLİK SÖZDE KALDI! Dini bayramlarımızdan olup yılda iki kez düzenlenen toplu bayramlaşma törenine ilçemizde temsilcilikleri bulunan CHP, SP,YRP,İYİ, siyasi partileri ilçe başkanlarının katılmaması dikkat çekti.

BAYRAMLAŞMA TÖRENİNE AKP-MHP-BBP  DIŞINDA PARTİ BAŞKANLARI KATILMADI
BAYRAMLAŞMA TÖRENİNE AKP-MHP-BBP  DIŞINDA PARTİ BAŞKANLARI KATILMADI admin
Bu içerik 1968 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Ramazan Bayramı Bayramlaşma tören İlçe Emniyet Müdürlüğü bahçesinde gerçeklşti. Törene  ev sahibi İlçe  Emniyet Müdürü Şevket ilhan, Hendek Kaymakamı Orhan Burhan, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendek Jandarma Garnizon Komutanı Yüz. Deniz Kün,Kuvvayi Milliye ve Kıbrıs Gaziler Dernek başkanları, Selman Dede 2019 yılı güreş ağası Barış Sarı, STK temsilcileri, Belediye meclis üyeleri, daire müdürleri, muhtarlar, AK parti İlçe başkanı H.Serdar Baykal ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte vatandaşlar katıldılar.

Bayramlık kolonya,çikolata ve şeker  ikramının ardından toplu fotoğraf çekilmesinin ardından bayramlaşma töreni için  İlçe Jandarma Komutanlığına geçildi. Burada yapılan bayramlaşma töreninin ardından Hendek Devlet hastanesi ziyareti yapılarak bayramlaşma töreni sona erdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
SERCAN BAŞKAN     2019-06-07 Haberci haberini yaparken diğer "ilçemizde bulunan partilerin katılmaması dikkat çekti" demiştir. Bunun ile ilgili Kaymakamlık yetkilileri cevap vermek zorundadır? Editörü suçlayacak hiçbir şey yoktur. Bölücükle ilgili en ufacık bir haber ve yazı yok iken, bu şekilde yorum yapmak akıllara zarardır.
EDİTÖR     2019-06-05 haberin servis edilmesinin ardından ilçemizde yeni kurulan Yeniden Refah Partisi Hendek İlçe Sekreteri Halid Çanga bizi arayarak; " evet bizler Hendek bayramlaşma törenine katılamadık. Ancak kamuoyu tarafından bilinmelidir ki yetkili makamlar tarafından bizlere ne elektronik , ne sözlü ne de yazılı bir bildirim ve tebligatta bulunulmamıştır. Bu nedenle bayramlaşma törenine katılamadık" açıklamasında bulundu.
Ahmet Zahit DİZDAR     2019-06-05 Önce davet edeceksiniz ondan sonra katılım bekleyeceksiniz eğer daveti sadece kendi İDeolojinizi paylaşan siyasi partileri yapar diğerlerini davet etmezseniz katılım beklemekte gereksiz ve yersiz olur. Ve durum bu şekilde iken bunu bu şekilde habere dönüştürmek de büyük bir Ciha letten öteye art niyet göstergesidir birlik beraberlik sağlayacağım derken bölücülük yapmak ne kötü bir şeydir. EDİTÖR: Resmiyette davet edilmemiş yada unutulmuş olabilirsiniz. haberi yapan olarak bizleri bölücükle suçlamakta neyin nesi? Keşke böylesi sapla samanı karıştıran misalde bir yorum yapacağınıza gelişmelerin perde arkasını anlatan bir yorumla sorununuzu dile getirseydiniz daha isabetli olurdu. Kötü söz sahibinindir diyor, yorumu okuyucularımıza bırakıyoruz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BU YENİLİK HENDEK’E ÇOK YAKIŞACAK
BU YENİLİK HENDEK’E ÇOK YAKIŞACAK
GÜLE GÜLE SAYIN KAYMAKAMIM
GÜLE GÜLE SAYIN KAYMAKAMIM